1.FK Příbram
19.05.2013
Česká liga žáků U 12 A, 24. kolo
5:2
Slavia vs. Příbram
Branky: Císařová Iveta
Diváci: 20
Slavia: Pilousková (46. Černá) - Branžovská, Karasová, Blahovcová (46. Krůtová),Drdošová, Císařová V, Císařová I., Černohorská(46. Koubková), Kočová, Šedivá, Machutová
Do Plzně jsme jeli s vědomím, že nás čeká nejtěžší soupeř celé přípravy. Už od začátku zápasu bylo vidět, že je kvalita hry na straně soupeře. Ale ani my jsme nezaháleli a statečně jsme se drali do předu. Viktorka si vypracovala za první poločas mnoho šancí a Pilousková se v brance rozhodně nenudila. Plzeň udeřila za poločas celkem třikrát a nedá se říct, že z nějakých nádherných akcí. Zvláště třetí branka se zrodila po nedorozumění naší obrany s brankářkou a pro útočnici Plzně nebyl problém skórovat. A i proto stav po prvním poločase byl 3:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi aktivně a hned to přineslo ovoce. Po hezké přihrávce Pilouskové, Iveta Císařová krásně zavěsila do horního rohu branky. Škoda pro nás, že to byla jediná akce, která rozvlnila Plzeňskou síť. Viktorka do druhého poločasu poslala na hřiště tři hráčky seniorského A-týmu a hned to bylo znát. Viktorka se dostávala mnohem lépe do kombinace a dařilo se jí i ve střílení branek. Děvčata musíme samozřejmě pochválit, protože se nezalekla velmi kvalitního soupeře a naopak se ukázala ve velmi dobrém světle. A tak nás ani konečná prohro 1:7 nemusí vůbec mrzet.
Příští zápas
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
17:00h
1.FK Příbram
FK Dukla Praha
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.