1.FK Příbram
25.05.2013
Česká liga žáků U 12 A, 25. kolo
2:2
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: Císařová Iveta
Diváci: 20
Příbram: Pilousková (46. Černá) - Branžovská, Karasová, Blahovcová (46. Krůtová),Drdošová, Císařová V, Císařová I., Černohorská(46. Koubková), Kočová, Šedivá, Machutová
Do Plzně jsme jeli s vědomím, že nás čeká nejtěžší soupeř celé přípravy. Už od začátku zápasu bylo vidět, že je kvalita hry na straně soupeře. Ale ani my jsme nezaháleli a statečně jsme se drali do předu. Viktorka si vypracovala za první poločas mnoho šancí a Pilousková se v brance rozhodně nenudila. Plzeň udeřila za poločas celkem třikrát a nedá se říct, že z nějakých nádherných akcí. Zvláště třetí branka se zrodila po nedorozumění naší obrany s brankářkou a pro útočnici Plzně nebyl problém skórovat. A i proto stav po prvním poločase byl 3:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi aktivně a hned to přineslo ovoce. Po hezké přihrávce Pilouskové, Iveta Císařová krásně zavěsila do horního rohu branky. Škoda pro nás, že to byla jediná akce, která rozvlnila Plzeňskou síť. Viktorka do druhého poločasu poslala na hřiště tři hráčky seniorského A-týmu a hned to bylo znát. Viktorka se dostávala mnohem lépe do kombinace a dařilo se jí i ve střílení branek. Děvčata musíme samozřejmě pochválit, protože se nezalekla velmi kvalitního soupeře a naopak se ukázala ve velmi dobrém světle. A tak nás ani konečná prohro 1:7 nemusí vůbec mrzet.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.