14.04.2013
Divize žen D - Čechy, 14. kolo
7:0
Příbram vs. Mořina
Branky: 43´ a 67´ Machutová, 60´ a 75´ Koubková, 26´ Štěchová, 52´ Kočová, 78´ Karasová.
Rozhodčí: Benedik - Soukup, Kočí
Diváci: 70
Příbram: Černá - Kopáčková, Šrámková, Vavrušková, Karasová - Krůtová, Branžovská, Tománková (46. Kočová), Černohorská (60. Drdošová) - Štěchová (46. Koubková), Machutová

Utrápená domácí výhra

Štěpán Irion

Ve 14.kole jsme doma přivítali poslední Mořinu.
Hned od úvodu bylo znát, že to prostě není ono. Hře chyběla přesnost a nějaká kloudná myšlenka. Sice jsme Mořinu plně přehrávali a ta se nedostávala za svojí půlku, ale naší nepřesnou hrou jsme se do zakončení moc nedostávali, a když už, tak jen z nevýhodné pozice. Ve 26.minutě otevřela konečně skóre Štěchová. Ale trápení opět pokračovalo a absolutní převaha v poli vzešla vniveč. Ve 43.minutě se po přihrávce Štěchová prosadila Machutová a tak se šlo do kabin za stavu pouze 2:0 pro Příbram. O poločase trenér Šrámek promluvil hráčkám do duše a provedl jisté změny. Ukázalo se to jako výborný tah a příbramská děvčata začala drtit soupeře. Děvčata si začala krásně rozdávat balóny a posílat útočnice do dobrých šancí. Již v 52.minutě Machutová vyprodukovala krásnou akci a přihrála Radce Kočové, a ta přesně zakončila 3:0. V 60.minutě opět Machutová prošla přes obránce a krásnou přihrávkou nabídla lahůdku Koubkové, a ta nepohrdla 4:0. V 67.minutě si obě útočnice vyměnily pozice a tentokrát to byla Koubková která krásně přihrála Machutové a ta prostřeli brankářku hostů již po páté. Toto útočné duo dnes opravdu předvádělo skvělý výkon a v 75.minutě Machutová doslova zesměšnila obranu hostů a opět nabídla Koubkové gól, jak na zlatém podnose, a ta vstřelila již šestou branku Příbrami. Potom se Koubková přesunula do zálohy a do útoku pustila Karasovou. Machutová opět přešla přes obránce a přihrála Karasové, a ta prostřelila brankářku Mořinu už po sedmé. Potom děvčata Příbrami vstřelila ještě jeden gól, když autorkou byla Radka Kočová, ale pro ruku nebyl uznán. A tak jsme na domácím hřišti rozdrtili Mořinu 7:0. Jen škoda prvního poločasu, ve kterém jsme se dost natrápili, ale nakonec jsme se oklepali a zvítězili vysokým rozdílem.