Příbram: Pilousková - Branžovská, Šrámková, Císařová V., Blahovcová (46. Koubková) - Kopáčková (55. Krůtová), Císařová I., Drdošová (75. Černohorská), Kočová (K)(85. Černá) - Machutová, Štěchová

Výjezd k nepříjemnému soupeři z Blatné.

Štěpán Irion

K dalšímu venkovnímu utkání, jsme zavítali na hřiště páté Blatné.
Od začátku zápasu se hrál velmi nepohledný fotbal s řadou nepřesností. Zbytečné nakopávání míčů z obrany na obranu nevedlo k ničemu. Za zmínku snad stojí jen únik Machutové, který ovšem brankářka hostů včasným výběhem zlikvidovala. A protože první poločas už nic zajímavého nepřinesl, šlo se do šaten za stavu 0:0. Po přestávce se hra Příbrami velice zvedla a děvčata začala Blatnou tlačit. Soupeř se zmohl akorát na razantní odkopy, které nevedly k ničemu. Děvčata tlačila, ale branka soupeře jakoby byla prokleté a gól tam ne a ne spadnout. Ke slibnému zakončení se dostala Kočová, ale branku netrefila. V 65. minutě to konečně přišlo, přihrávku Krůtové dostala Machutová a přesně zakončila 0:1. Tato branka nám přinesla klid na kopačky. Soupeřky měly také pár slibných šancí, ale buď nemířily přesně a nebo je vychytala Pilousková. Potom se vydala na únik Machutová a krásnou přihrávkou našla Černohorskou a ta krásně ve skluzu zakončila. Ale naše radost byla předčasná, neboť pomezní rozhodčí viděl postavení mimo hru, což asi viděl na stadionu opravdu jenom on. Děvčata to ale nabudilo ještě více a po hezkém prodloužení Černé se Machutová vydala na únik, obešla brankářku a v 90. minutě tak potvrdila naše další cenné vítězství. Příští zápas sehrajeme na domácí půdě v Bohutíně. Přivítáme na jaře skvěle hrající tým ABC Bráník a bude se opravdu na co koukat. Výkop zápasu je v sobotu 27. Dubna v 10:15 hod. Jste srdečně zváni!!