Branky: Karagavrilidis, Kalivoda M. - 76´ Květ
Teplice: Kabele - Tesař, Šoufek, Richter - Matoušek, Bílek, Janošík, Zeman, Kalivoda D., Kalivoda M., Šípek Střídající: Laňka, Štěrba, Karagavrilidis, Vrba, Švejda
Příbram: Šedivý - Schöbel (73´ Rajtr), Květ, Kvída, Břížďala - Bouček, Januška, Šrain –Makoš (25´ Klauz, 65´Junek ), Srp (52´ Valenta), Šváb (41´Reichenauer)

Úvodní zápas v Teplicích

Miloslav Klauz

Úvodní zápas nového soutěžního ročníku čekal na hráče příbramské U 17 v Teplicích.
Start do utkání a v podstatě celý první poločas jsme byli lepším týmem, měli jme více ze hry, dařilo se nám držet míč a především včas napadat soupeřovu rozehrávku. Odměnou nám za to bylo několik gólových příležitostí, které se však nepodařilo proměnit. První šanci měl J. Šrain v 5. minutě, ale jeho střela z 20 m orazítkovala pouze břevno teplické branky, o tři minuty později jsme dobře presovali ve středu hřiště, z čehož těžil a šel sám na brankáře J. Makoš – bez úspěchu. Úvodní patnáctiminutovku uzavřela hlavička M. Schöbela, která však mířila vedla branky. Teplice v prvním poločase několikrát zahrozili ze standardní situace, ale naše obrana byla připravená. Ve 25.minutě musel pro nevolnost střídat J. Makoš, což se bohužel projevilo na naší hře dopředu. V závěru prvního poločasu po kombinační akci na levé straně postupoval sám na branku O. Šváb, ale ani jeho střela v brance nekončí. Druhý poločas začínáme aktivně hlavičkou J. Reichenauera po rohu J. Janušky ovšem opět mimo branku. A tak se do hry dostávají hráči Teplic, kteří postupně přebírají aktivitu a jsou nebezpečnější v útočné fázi. Branka na sebe nenechá dlouho čekat, v 53. minutě se k odraženému míči na hranici velkého vápna dostal Karagavrilidis a utěšenou střelou z hranice „šestnáctky“ otevírá skóre zápasu 1:0 pro Teplice. O 10 minut později nás soupeř trestá podruhé, chyba a nedůraz ve vlastním pokutovém území znamená branku, kterou soupeři v podstatě darujeme 2:0. V závěru zápasu jsme hru otevřeli a podařilo se nám snížit, na rozdíl jedné branky, když se z vápna přesně trefil R. Květ. V samotném závěru měl na hlavě vyrovnání M. Valenta, který však branku minul a tak si z bojovného utkání, ve kterém o vítězi rozhodl větší důraz v pokutovém území a především kvalita v koncovce, tři body nechávají Teplice.