1.FK Příbram
17.08.2013
Česká liga žáků U 14, 2. kolo
1:7
J. Hradec vs. Příbram
Branky: 32´ Rataj, 72´ Bělohlávek
J. Hradec: Bohata - Plos, Benda, Zmrhal, Švábenský, Čisár, Kučera, Hasil, Šimeček, Weber, Švejda
Příbram: Levíček - Burian (62´ Bělohlávek), Melichar, Maršík, Obdržal (42´ Puchmajer) - Straka - Matoušek (41´ Štyler), Hlavatý, Stibor (52´ Ric), Jandera (42´ Gregor)- Rataj
Od úvodních minut nám soupeř nenechává ani minimum prostoru a vysokým presingem vytváří tlak na naše hráče, kteří mají velké starosti především s držením míče a následnou přesnou rozehrávkou. Výsledkem je brzká změna skóre, kdy již v 5. minutě při rozehrání rohového kopu nekrytý hráč domácích vrací přetažený centr před naši branku a dorážka hlavou znamená, že prohráváme 1:0. I po této ledové sprše se nedaří dostat z tlaku Teplického celku. Jen díky skvělým zákrokům našeho gólmana držíme přijatelný stav. V 32. minutě zápasu využíváme situace, kdy většina hráčů domácích dobývá naše pokutové území a po překvapivě rychlé brejkové akci vyrovnáváme na 1:1. Tento stav bráníme až do konce poločasu. Začátek druhého poločasu nás bohužel zastihl tam, kde většina prvního poločasu a v 41. minutě prohráváme 2:1, kdy jsme nepokryli protihráče ve vlastním pokutovém území. Po několikanásobném vystřídání se přeci jen obraz naší hry začíná měnit k lepšímu. Začínáme být aktivnější, vyhráváme souboje a zpřesnili jsme kombinaci. Postupně přebíráme aktivitu a tlačíme soupeře před vlastní branku. 72. minutě po perfektně zahraném trestném kopu střílím hlavou další branku! Stav utkání 3:2 pro domácí. V posledních minutách zápasu jsme měli mnoho příležitostí na vyrovnání, ale další branku jsme již nepřidali. První mistrovské body tedy získává domácí tým. Slovo trenéra: Úvodní mistrovský zápas sezóny nezastihl naše hráče v optimálním rozpoložení a zejména úvod utkání jsme očividně prospali. Soupeř byl důraznější, agresivnější, bojovnější, rychlejší na balónu a s větší chutí do hry. Díky výbornému výkonu našeho gólmana nebylo skóre po prvním poločase mnohem hrozivější. Příslibem do dalších zápasů byl až závěr utkání, kdy jsme v hektické koncovce sahali po remíze.
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.