1.FK Příbram
18.08.2013
Česká liga žáků U 12 A, 2. kolo
8:17
Příbram vs. Slavia
Branky: 32´ Rataj, 72´ Bělohlávek
Příbram: Bohata - Plos, Benda, Zmrhal, Švábenský, Čisár, Kučera, Hasil, Šimeček, Weber, Švejda
Slavia: Levíček - Burian (62´ Bělohlávek), Melichar, Maršík, Obdržal (42´ Puchmajer) - Straka - Matoušek (41´ Štyler), Hlavatý, Stibor (52´ Ric), Jandera (42´ Gregor)- Rataj
Od úvodních minut nám soupeř nenechává ani minimum prostoru a vysokým presingem vytváří tlak na naše hráče, kteří mají velké starosti především s držením míče a následnou přesnou rozehrávkou. Výsledkem je brzká změna skóre, kdy již v 5. minutě při rozehrání rohového kopu nekrytý hráč domácích vrací přetažený centr před naši branku a dorážka hlavou znamená, že prohráváme 1:0. I po této ledové sprše se nedaří dostat z tlaku Teplického celku. Jen díky skvělým zákrokům našeho gólmana držíme přijatelný stav. V 32. minutě zápasu využíváme situace, kdy většina hráčů domácích dobývá naše pokutové území a po překvapivě rychlé brejkové akci vyrovnáváme na 1:1. Tento stav bráníme až do konce poločasu. Začátek druhého poločasu nás bohužel zastihl tam, kde většina prvního poločasu a v 41. minutě prohráváme 2:1, kdy jsme nepokryli protihráče ve vlastním pokutovém území. Po několikanásobném vystřídání se přeci jen obraz naší hry začíná měnit k lepšímu. Začínáme být aktivnější, vyhráváme souboje a zpřesnili jsme kombinaci. Postupně přebíráme aktivitu a tlačíme soupeře před vlastní branku. 72. minutě po perfektně zahraném trestném kopu střílím hlavou další branku! Stav utkání 3:2 pro domácí. V posledních minutách zápasu jsme měli mnoho příležitostí na vyrovnání, ale další branku jsme již nepřidali. První mistrovské body tedy získává domácí tým. Slovo trenéra: Úvodní mistrovský zápas sezóny nezastihl naše hráče v optimálním rozpoložení a zejména úvod utkání jsme očividně prospali. Soupeř byl důraznější, agresivnější, bojovnější, rychlejší na balónu a s větší chutí do hry. Díky výbornému výkonu našeho gólmana nebylo skóre po prvním poločase mnohem hrozivější. Příslibem do dalších zápasů byl až závěr utkání, kdy jsme v hektické koncovce sahali po remíze.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.