14.08.2013
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 53. Barák, 57. Harsanyi – 27. Klobása, 79. Vraštil
Žluté karty: Šindelář, – Křapka, Braštil, Skořepa
Červené karty: 90+1. Skořepa (MBL)
Rozhodčí: Kalenda – Arnošt, Vnuk
Příbram: Štěpanovský – Čížek, Kvída, Soldát, Šindelář,- Brandner, Kilián, Videgla, Stratil,- Barák (7. Hanuš), - Harsanyi (75. Dušek)
M. Boleslav: Hankič – Křapka, Šulc (68. Sivrič), Skořepa, Vraštil, Mehanovič, Eliáš, Klobása, Tvrzník, Šimek (58. Klíma), Geissler

Šlágr kola vítěze nepoznal, první Mladá Boleslav remizovala v Příbrami

Jaroslav Mašek

Šlágr pátého kola Juniorské ligy se odehrál v Příbrami, kam zamířila Mladá Boleslav. Fotbalisté z města automobilů poprvé v sezoně nevyhráli a po čtyřech výhrách tentokrát remizovali 2:2. Naše juniorka v utkání prohrávala, nicméně zápas otočila a o vítězství přišla jedenáct minut před koncem, kdy Mladá Boleslav srovnala na konečných 2:2. V Příbrami se hrál velice pohledný fotbal, který nabídl drama až do samotného závěru.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim