27.08.2013
Příbram vs. Slovácko
Branky: 3. Brandner, 20. Krameš, 76. Ngandu
Rozhodčí: Ardeleanu – Blažej, Štrincl
Příbram: Štěpanovský – Čížek, Andrejevič, Soldát, Šindelář - Brandner, Krameš, Kraus, Stratil (86. Dušek)- Barák (71. Hanuš)- Ngandu (86. Viták)
Slovácko: Fryšták – Malý, Břečka, Čivić (67. Prajza), Machač (75. Skřivánek), Bartoš, Jeleček, Kübl (84. Groulík), Svízela (46. Fojtášek), Kolínek, Trajtel (56. Michna)

Naše juniorka na domácím hřišti porazila Slovácko

Jaroslav Mašek

V 7. kole Juniorské ligy přivítali naši borci na hlavním stadiónu Na Litavce tým Slovácka. Obě družstva měla před tímto zápasem stejný počet bodů – tedy deset, ale naši sehráli o zápas méně a byli mírnými favority, což v samotném zápase i potvrdili.
Hosty zaskočili naši mladíci hned ve třetí minutě, kdy dvacetiletý Patrik Brandner, talent se zkušenostmi i ze seniorského celku a Gambrinus ligy, předvedl dokonalý průnik obranou hostů. Další branky přidali Martin Krameš a ve druhém poločase Joel. Po velmi dobrém výkonu celého týmu zůstaly tři body doma.