21.10.2013
Branky: 17.Hanuš, 62.Andrejevič - 15.Libotovský, 46.Hrdlička, 80.Hrubý
Žluté karty: Hradecký
Rozhodčí: Orel - Jiřík, Vnuk
Příbram: Rondzik - Krameš, Andrejevič, Hájovský, Hanuš - Pilík T., Soldát, Kilián (80. Hlinka), Kraus (72. Suchan), Barák - Dušek (64. Junek)
Plzeň: Šiman - Rusňák (72. Mariánus), Hamerník, Hrdlička, Mlynařík, Hrubý, Lukeš, Hradecký, Růžička, Jakirovič (72.Petráček), Libotovský

Zbytečná porážka Juniorky

Petr Janota

V utkání s tradičním soupeřem z Plzně byly v hlavní roli standardní situace.
Ve vyrovnaném zápase se nejdříve ujala hlavička hostujícího Libotovského po rohovém kopu. Za domácí srovnal hezkou střelou za vápnem Hanuš. I v druhém poločase se ujali hosté vedení hlavičkou Hrdličky po trestném kopu. Příbramští vyrovnali po rohovém kopu T.Pilíka hlavičkou Andrejeviče. Zápas spěl k zasloužené remíze, když se nadechl k sólu Hrubý a trefil střelou k tyči hostům vítězství.