15.10.2013
Branky: 55. Prášek - 7. Krameš, 36. Hanuš, 62.Tregler, 80.Dušek
Žluté karty: Barák
Rozhodčí: Berka - Zeman, Němec
Táborsko: Varyš - Zítek (75. Hergesell), Čivič (69. Hladík), Horváth, Kluzák, Prášek, Sazma, Brůžek (43. Kutner), Turek, Bakule (43. Bouška), Stoszek
Příbram: Štěpanovský - Mareš (69. Michalec), Andrejevič, Soldát, Čížek - Krameš, Kraus (61. Tregler), Kilián, Barák, Hanuš - Dušek (84.Krstanoski)

Pohodlné vítězství v Táboře

Petr Janota

K utkání jsme zajížděli v pozici favorita,kterou až na výpadek v druhém poločase se nám podařilo splnit.
Vzhledem k souběhu zápasu s TV utkáním domácího A týmu, byla kvalita na od začátku na našich kopačkách. Již v 7.min se po kombinaci na pravé straně nádherně křížem trefil Krameš. I v dalších minutách jsme pokračovali v tlaku a výsledkem bylo několik neproměněných šancí, v nichž se ocitl zejména Dušek. Naštěstí se v 36.min po centru Mareše trefil Hanuš z voleje. Do druhého poločasu jsme nastoupili nepochopitelně lehkovážně a tak domácí potrestali naší nepřesnost v rozehrávce Práškem. To nás vrátilo zpátky do zápasu a nový hráč sestavy Tregler svým prvním kontaktem skóroval po rozehraném rohu a centru Mareše. Poté již bylo jen otázkou, kolik branek ještě přidáme. Podařilo se již jen skórovat Duškovi. Za zmínku ještě stojí tyč, nastřelená Michalcem.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School