29.10.2013
Branky: 25. Staško, 29. Kundrátek, 78. Kaša - 58. Matějů
Žluté karty: Kundrátek, Matěj
Rozhodčí: Machálek - Kotík, Vojkovský
Ostrava: Macej - Celba, Kaša, Matěj, Kundrátek P. (83. Čech), Kundrátek L., Staško (35. Šašinka), Engelmann (80. Hrdlička), Vomáčka, Stronati (59. Vegřinek), Opatřil (69. Byrtus)
Příbram: Rondzik - Čížek, Soldát, Matějů, Divíšek (46. Junek) - Kraus (85. Krstanoski), Kilián, Hlinka (65. Michalec) - Danoski (56. Ježdík), Dušek, Hanuš

Z Ostravy bez bodů

Petr Janota

O výsledku zápasu v Ostravě rozhodl nedůraz v obou vápnech.
Úvod zápasu patřil našemu týmu,kdy jsme soupeře v poli přehrávali ,ale soupeřova obrana dirigována zkušeným Vomáčkou odolávala a nepouštěla nás do vyložené šance. Bohužel na druhé straně udeřilo hned z první návštěvy Baníku v našem vápně, kdy po trestném kopu a sérii hlavičkových soubojů, propadl míč na malé vápno, kde ho Staško protlačil za Rondzika. A již po dalších 3 minutách,po našem rohovém kopu a osvobozujícím odkopu Baníku, jsme prohráli klíčový souboj na půlící čáře a Kundrátek zakončil smrtící brejk přesně k tyči. Do zápasu nás mohl dostat Dušek, ale vybojovaný míč na brankaři do prázdné branky nezakončil. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním a po několika šancí, tyči Duška, skóroval Matějů hlavou po rohovém kopu Hanuše. Baník měl do konce zápasu problémy s rohy a trestnými kopy, které výborně Hanuš zahrával. Neujala se ani překvapivá střela Ježdíka. Domácí hrozili zejména obrovitým Šašinkou, ale nakonec výsledek zápasu zlomili opět po trestném kopu a našem nedůrazném pokrytí kapitána Kaši. Skóre se do konce zápasu již nezměnilo a domácí tak získali 3 body díky většímu důrazu a šikovnosti v obou vápnech, ač v poli jsme měli po téměř celý zápas převahu.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners