04.11.2013
Branky: 32., 50. a 60 Stratil, 63.Adong - 41.Hron, 81.Pešek
Žluté karty: Soldát, Dušek - Čáp, Ptáček
Rozhodčí: Vaňkát- Zeman, Duchoň
Příbram: Rondzik - Krameš (60. Dušek), Andrejevič, Soldát, Hanuš (46. Adong) - Barák, Kilián, Danoski (70. Vnuk) - Brandner, Stratil (80. Svojše), Divíšek
Pardubice: Ptáček - Vencl, Řezníček, Prokopec (81. Jelínek), Pešek, Čáp (66. Strouhal), Hron (76. Růžička), Janecký, Kakrda, Fidler (81. Kopecký), Fusek

V roli favorita Juniorka uspěla

Petr Janota

Postavení v tabulce soutěže a sestava s několika hráči A mužstva, předurčovala domácí do role favorita zápasu. Tuto roli nakonec splnila, i když spousta šancí ještě nebyla využita.
Do zápasu domácí vlétli ve velkém tempu a již po pár minutách nastřelil Stratil tyč. I další šance Stratila, Baráka, Divíška, hlavičky Andrejeviče a Krameše zůstaly nevyužity. Ujala se až střela Stratila, kterému přiťukl míč hlavou Divíšek. Bohužel se pak do hry domácích začala vkrádat přílišná bohorovnost a hosté, ač téměř celý první poločas strávili na své polovině, začali vystrkovat růžky. Odměnou za jejich aktivitu jim byla vyrovnávací branka a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Druhý poločas odstartoval stejně jako první, jen naši hráči začali šance proměňovat. Střelecké kopačky si obul Stratil a po kombinaci s Barákem a po přihrávce Danoskiho vstřelil další dvě branky. Čtvrtý gól přidal po přihrávce Duška nováček týmu "BONY" Adong, který je v našem klubu na zkoušce. Po této brance tempo hry upadlo a domácí již nenalezli do konce zápasu kvalitní herní rytmus a hosté ještě dokázali brankou skóre korigovat.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka