Branky: 17. Štětina (Kalouda) – 34. Řezníček (pen.)
Žluté karty: Hanzel, Mareš – Krbeček, Zeman, Pleško
Diváci: 1550
Dukla Praha: Rada – Romera, Štětina, Božič, Hanzel (84. J. Marek) – Mar. Hanousek (71. Černý), Gedeon (71. Hlinka), Kalouda – Mareš, Pospěch, Berger
Příbram: Hruška – Jugas, Mišůn, Zápotočný, Pleško – Pilík (87. Mareš), Tarczal, Aziz (79. Danoski), Krbeček, Zeman (90. Švancara) – Řezníček

Zasloužený bod z Julisky

Příbram po slušném výkonu veze důležitý bod ze hřiště Dukly Praha. Jedinou branku utkání vstřelil jarní střelec Jakub Řezníček, který proměnil v prvním poločase penaltu.
Trenér Čuhel byl nucen kvůli disciplinárním trestům udělat dvě změny v sestavě. K již dříve distancovanému Slepičkovi se nově přidali Hájovský a Volešák. Na hřiště se tak dostali Aziz a vůbec poprvé na jaře veterán Pleško. V úvodu utkání byla na příbramských hráčích vidět velká nervozita, ze které pramenilo velké množství nepřesností. Vše vyvrcholilo v 17. minutě, kdy hosté nedokázala ohlídat standardní situaci, ze které nikým nehlídaný Štětina poslal hlavou Duklu do zaslouženého vedení. Teprve inkasovaná branka dokázala příbramské hráče probrat z letargie a ti o sobě začali dávat vědět. Nejprve se do míče za vápnem parádně opřel Tarczal a s jeho pokusem měl Rada plné práce. Vyrovnávací branka pak přišla ve 34. minutě. Na centr nabíhajícího Krbečka stáhl ve vápně Hanousek a z nařízené penalty bez problému vyrovnal Jakub Řezníček, pro kterého to byl již třetí jarní gól. Oba týmy měly do poločasu možnost strhnout vedení na svou stranu. Za domácí těsně minul Kalouda a na druhé straně tvrdě pálil Pilík. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první. Ani na jedná straně už ale branka nepadla a tak si oba týmy připsaly bod za remízu 1:1. Pro Příbram to byl vůbec první získaný ligový bod na pražské Julisce.