Branky: 28. Zápotočný, 36. Stratil, 84. Danoski - 67. Šultes
Žluté karty: Zeman - Bořil, Nešpor, Magera
Diváci: 2182
Příbram: Hruška - Jugas, Hájovský, Zápotočný, Mišůn - Mareš (71. Volešák), Krbeček, Pilík (87. Pleško), Zeman (65. Danoski) - Kraut, Stratil
M. Boleslav: Hankič - Bořil, Kúdela (36. Vraštil), Dosoudil, Rosa - Zahustel, Ščuk (64. Fousek), Koreš (45. Šultes), Štohanzl - Nešpor, Magera

Vítězné loučení

Poslední letošní utkání na domácím trávníku dopadlo pro Příbram dobře. Po velmi solidním výkonu si brankami Zapotočného, Stratila a Danoskeho poradila s Mladou Boleslaví 3:1.
Oba týmy čekalo poslední utkání a jistota dobytých pozic. Boleslav měla jistotu evropských pohárů, my záchranu v lize. Hosté přijeli bez několika svých klíčových hráčů, ovšem i našemu týmu chybělo hodně rekonvalescentů. A byl to náš tým, který od začátku diktoval tempo hry. Lukáš Stratil dostal ve 4. minutě ideální pas za obranu, ale gólmana nepropálil. A mladý útočník byl nadále aktivní, jen mu chyběla přesná muška. Centrovaný míč přeletěl brankáře, ale z ostrého úhlu nedopadla hlavička do brány. Když už to nešlo kombinačně, tak se náš tým prosadil ve 28. minutě ze vzduchu. Rohový kop posadil Martin Zeman přímo na hlavu Tomáše Zápotočného a šli jsme do vedení - 1:0. Druhou branku mohl přidat záhy Lukáš Stratil, ovšem i v další šanci neskóroval. Ve 36. minutě se i on nakonec dočkal. Nebyla to žádná velká gólovka. Stratilův nápřah zpoza vápna však nádherně proletěl až do brány a vedli jsme o dvě branky! Zatímco hosté nepředvedli v prvním poločase téměř nic, tak ve druhé části přišli z kabiny přeci jen s větší chutí. Aleš Hruška musel brzo hasit při střele Nešpora. V 66. minutě si Boleslavští našli mezírku v naší obraně a Šultes proměnil ideální přihrávku v gólové zakončení - 2:1. Naši hru pak oživili střídající hráči. Volešák neměl štěstí při střele z dálky a jeho střela letěla těsně vedle tyče. Smůlu měl i Dominik Kraut jemuž střela úplně nesedla. Zoran Danoski v 83. minutě využil své rychlosti, ideální nahrávku od Stratila pak dotáhl až do přesné střely do pravého horního růžku. - 3:1. Danoski mohl pak přidat ještě jednu branku, v posledních minutách nevyšla ani efektní rána z voleje Lukáši Pleškovi. Fanoušci pak mohli potleskem odměnit hráče při posledním ligovém zápase, který skončil vítězstvím. Sezónu jsme zakončili ziskem 34 bodů na 12. příčce tabulky.