02.12.2013
Branky: 26. Barák - 60. Trnka
Žluté karty: Krameš - Košata, Šebek
Rozhodčí: Berka - Mokrusch, Pastyřík
Příbram: Štěpanovský - Matějů, Macháček, Soldát, Divíšek (46. Kraus) - Barák, Kilián, Krameš (65. Vnuk)- Brandner, Dušek (75. Kvída), Hanuš
Bohemians 1905: Dočekal - Tryzna, Pechr, Žaloudek, Košata - Hubínek, Šebek, Kraus (55. Trnka) - Malina (46. Artemuk), Řezníček (71. Káš), Maxa

Výsledek tentokrát lepší než hra

Petr Janota

Proti rozjetému soupeři, který poslední 4 kola zvítězil,jsme nastoupili s cílem sehrát kvalitní zápas a pokusit se probojovat na konečnou čtvrtou příčku podzimní tabulky.
Do zápasu jsme vstoupili bez pohybu a profesorsky, což na pohyblivé a nadšeně bojující hosty nestačilo. Postupně jsme přidávali pohyb a po šancích Brandnera a Matějů, se po přihrávce Krameše trefil hlavou Barák. V následující jsme soupeře uzamkli na jeho polovině, ale výsledkem bylo jen spoustu rohových a trestných kopů. Hosté dál hráli svůj nepříjemný fotbal a jejich rychlé protiútoky naše obrana hasila jen z vypětím všech sil. Druhý poločas jsme začali ještě hůře než ten první a trest na sebe nenechal dlouho čekat, po nepřesné rozehrávce ve středu hřiště se trefil angličanem Trnka a vyrovnal. Až do konce zápasu bohužel v naší hře vůbec nic nefungovalo a tak bod po předvedené hře je maximum, čeho jsme mohli dosáhnout.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners