06.11.2013
Branky: Schertler 2, Held M., Vaněk - Špinar, Suchan, Rys
Žluté karty: Kočí
Rozhodčí: Jech - Kotalík, Kovařík
Č. Budějovice: Coufal - Vaněk, Tomášek, Havel, Řezáč - Švantner (70. Schertler), Hála, Held J. (64. Janoch), Bálek - Held M., Horák
Příbram: Kočí - Červeňák, Tregler, Holý, Matějů - Ježdík - Hlinka (86. Baran), Rys, Suchan, Junek - Špinar (79. Kvída)

Ani dvoubrankové vedení nestačilo

Pavel Tobiáš

Našim hráčům chybělo bojovné srdce.
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Hostující dorostenci byli jasně lepší, což korunovali vedoucí brankou. Kočí vykopl na Junka, ten zatáhl balon a přihrál pod sebe Špinarovi - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat ze standardní situace - 1:1. Druhý poločas naši dorostenci ještě zvýšili tempo a ujali se dvoubrankového vedení. Hlinka nacentroval před branku na hlavu Rysa - 1:2. Třetí branku přidal Suchan z pokutového kopu - 3:1. Místo toho, abychom zúročili přečíslení 5 na 3 a zvýšili na 4:1, tak jsme přestali hrát, což pomohlo domácím, kteří utkání otočili ve svůj prospěch. Domácím se podařilo snížit opět ze standardní situace - 3:2. V 83. minutě prohrál Junek souboj, domácí hráč odcentroval a bylo vyrovnáno - 3:3. Domácím se ještě podařilo z protiútoku v nastaveném čase otočit zápas na konečných 4:3. Bohužel jak jsme minulé utkání naše hráče chválili, tak za posledních dnešních dvacet minut musíme hráče kritizovat. Bez bojovnosti a srdíčka se fotbal hrát nedá! Chyběl nám větší hlad po úspěchu.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.