FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: Schertler 2, Held M., Vaněk - Špinar, Suchan, Rys
Žluté karty: Kočí
Rozhodčí: Jech - Kotalík, Kovařík
Č. Budějovice: Coufal - Vaněk, Tomášek, Havel, Řezáč - Švantner (70. Schertler), Hála, Held J. (64. Janoch), Bálek - Held M., Horák
Příbram: Kočí - Červeňák, Tregler, Holý, Matějů - Ježdík - Hlinka (86. Baran), Rys, Suchan, Junek - Špinar (79. Kvída)

Ani dvoubrankové vedení nestačilo

Pavel Tobiáš

Našim hráčům chybělo bojovné srdce.
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Hostující dorostenci byli jasně lepší, což korunovali vedoucí brankou. Kočí vykopl na Junka, ten zatáhl balon a přihrál pod sebe Špinarovi - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat ze standardní situace - 1:1. Druhý poločas naši dorostenci ještě zvýšili tempo a ujali se dvoubrankového vedení. Hlinka nacentroval před branku na hlavu Rysa - 1:2. Třetí branku přidal Suchan z pokutového kopu - 3:1. Místo toho, abychom zúročili přečíslení 5 na 3 a zvýšili na 4:1, tak jsme přestali hrát, což pomohlo domácím, kteří utkání otočili ve svůj prospěch. Domácím se podařilo snížit opět ze standardní situace - 3:2. V 83. minutě prohrál Junek souboj, domácí hráč odcentroval a bylo vyrovnáno - 3:3. Domácím se ještě podařilo z protiútoku v nastaveném čase otočit zápas na konečných 4:3. Bohužel jak jsme minulé utkání naše hráče chválili, tak za posledních dnešních dvacet minut musíme hráče kritizovat. Bez bojovnosti a srdíčka se fotbal hrát nedá! Chyběl nám větší hlad po úspěchu.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B