Branky: 25. Matějů, 43. Ježdík, 77. Suchan, 78. Rys
Diváci: 40
Jablonec: Krásný, Malý, Tichý, Dorničák, Štěpánek, Rozkovec, Drozd, Munzar, Šulák, Mihálik, Žemba
Příbram: Kočí – Červeňák, Tregler, Holý, Matějů – Baran (70. Hlinka) – Rys, Suchan (80. Michalec) – Ježdík (78.Svoje), Krstanoski (46. Špinar), Junek

Konečně! Příbram U19 přivezla z Jablonce tři body a čisté konto

Příbramští starší dorostenci konečně prolomili sérii neúspěchů, když v Jablonci zvítězili 4:0 (2:0). Hosté svého soupeře výrazně přestříleli. O branky Příbrami se podělili Matějů, Ježdík, Suchan a Rys. O vyšší výhru připravil hosty velmi dobrými zákroky brankář Krásný.
V sobotu 21.9. sehrála Příbram U19 své první opravdu podzimní utkání – v Jablonci nad Nisou bylo chladno s velmi častými přeháňkami a plánované hřiště bylo plné vody. Proto se zápas přesunul z přírodní na umělou trávu. Hosté přijeli do Jablonce s cílem protrhnout sérii čtyř porážek v řadě a konečně oslavit další vítězství. Svůj cíl začaly příbramské devatenáctky naplňovat už od úvodního výkopu. Útočné snahy domácích zastavovala příbramská obrana daleko od branky a nedovolila jim prakticky vystřelit na Kočího branku (za celý zápas směřovala na branku Příbrami jediná lehčí střela!). Územní převaha hostů byla znatelná a ti ji dokázali také patřičně využít. V 15. minutě po jabloneckém faulu ponechal rozhodčí Příbrami výhodu, ta jí využila k rychlému průniku po levé straně a zakončení Suchanem z 16 metrů – jeho střela těsně minula levou tyč. V 18. minutě se do míče z dálky opřel Ježdík, ale Krásný stačil zasáhnout a vytáhnul balón mířící pod břevno na roh. Ve 24. minutě našel Krstanoski pohotovým pasem rozběhnutého Rysa, jehož střela z úhlu minula vzdálenější tyč jablonecké branky. V 25. minutě se po čáře prosadil Junek a přihrávkou našel vysunuvšího se Matějů, jenž si udělal prostor a z 16. metrů pravačkou po zemi zamířil přesně k levé tyči a Krásný na míč nedosáhl – 0:1. V 31. minutě nabídl Rys obloučkem za obranu dobrou šanci Ježdíkovi, ale jeho snahu o tenisový lob Krásný vystihl a stačil zasáhnout – byl z toho jen rohový kop pro Příbram. Ježdík se ale dočkal branky ve 43. minutě, když po průniku Junka po křídle a jeho následném centru na dvakrát protlačil míč do jablonecké sítě – 0:2. I ve druhém poločasu se Příbram tlačila do útoku s cílem navýšit své vedení. Svou trvalou převahu pak přetavila v další dva góly. V 54. minutě, po rychlé kombinaci Junka s Matějů mířil Suchan hlavou na jabloneckou branku. Hosté rozhodli o svém vítězství dvěma slepenými brankami. V 77. minutě, po přihrávce Rysa, vyslal Suchan přízemní střelu z 23 metrů, balón těsně před Krásným zaplaval, po odrazu zamířil do jeho protipohybu a přeskočil bezmocného jabloneckého brankáře – 0:3. V 78. minutě prošel Hlinka až do šestnáctky soupeře a na malém vápně našel Rys, jenž svou příležitost s úspěchem využil – 0:4. Závěr utkání si již Příbram pohlídala a po západe se mohla radovat nejen z vítězství, ale i z dalšího čistého konta. V dalším kole se příbramské U19 pokusí připravit o dosavadní neporazitelnost vedoucí mužstvo soutěže – Spartu Praha. Statistika zápasu: Střely na branku = 1:8, Střely mimo branku = 2:7, Rohy = 4:9, Fauly = 16:10, Ofsajdy = 1:3.