Příbram: Šebek - Červeňák (80. Sandr), Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Baran, Hlinka (85. Šrain), Januška (63. Špinar), Junek - Krstanoski (76. Pergl)
Jihlava: Soukup - Jančík, Kriegsmann, Košík, Fiala (46. Veselský) - Hron, Zábrodský, Spirkoski, Mazel - Šerý (46. Maruš), Duba

Rozhodl slabý druhý poločas

Pavel Tobiáš

Poslední podzimní domácí utkání příbramští dorostenci nezvládli.
První poločas naši hráči byli aktivnější a bojovnější. Soupeře vůbec k ničemu nepustili, což vyplynulo v úvodní branku, kdy Hlinka z trestného kopu otevřel skóre - 1:0. Do konce poločasu domácí nevyužili spoustu brankových příležitostí. Do druhého poločasu vstoupila Jihlava s větší vůlí po vítězství. Ve 47. minutě vyrovnala z rohového kopu - 1:1. Domácí hráči druhý poločas úplně vypustili, čehož Jihlava využila ke vstřelení vítězného gólu z hranice pokutového území - 1:2. Domácí hráči by si měli sáhnout do svého svědomí, zda na hřišti nechali všechno. V zápase chyběli 2 domácí reprezentanti, které nahradili mladší dorostenci.