Rozhodčí: Zeman - Kencl, Koutník
Hradec K.: Jehlička, Drozd P, Drozd R., Zorvan (83´Dočekal), Trubač, Breda, Zezula (86´ Vyšehrad), Sixta (75´Zdržálek), Kratochvíl, Zbudil (80´ Korčák), Šnejdr (65´ Hlavsa)
Příbram: Kočí - Červeňák (80´ Sandr), Růžek, Holý, Kvída, Januška, Suchan, Šrain, Junek J. (80´ Hušek), Krstanovski (46´ Špinar)

Vysoká porážka na závěr podzimu

Poslední zápas podzimní části soutěže sehrál příbramský starší dorost s týmem H. Králové a odvezl si vysokou porážku
První poločas byla k vidění hra především ve středu hřiště, kde měl soupeř mírnou fyzickou převahu. Do první velké příležitosti se dostali v 15. minutě domácí po chybě ve středu hřiště, ale O. Kočí byl připravený. O dvě minuty později se ve vápně po centru prosadil J. Junek jehož střela končí v brance, ale branka pro ofsajd neplatí. Ve 24. jsme neubránili rohový kop a Hradec vedl 1:0, ve 33. přidal Hradec po naší ztrátě při rozehrávce druhou branku. V úvodu druhého poločasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě snížili na 2:1, když se z dálky přesně trefil J. Suchan. Měli jsme další příležitost k vyrovnání což se nestalo, naopak nedůraz v našem pokutovém území znamenal 3. branku v naší síti. Tato branka soupeře vrátila do pohody, naopak my jsme si vybrali slabou pětiminutovku, ve které jsme dostali ještě 3 branky. V závěru zápasu se ze strany prosadil ještě J. Hušek a uzavřel skóre na konečných 6:2