Rozhodčí: R - Michal Myška, AR1 - Petr Tvaroh, AR2 - Karel Sobalík
M. Boleslav: Roudnický, Kopa, Malý, Marek, Zabilanský, Kühnel, Novotný, Vodháněl, Ladra, Zörkler Střídající: Šulc, Dohnalík, Vegricht, Toman, Luňák, Stránský, Záruba
Příbram: Šedivý - Schöbel (70´ Klauz), Rajtr (41´Květ), Kvída, Reichenauer - Bouček, Januška, Šrain – Makoš, Srp (58´ Junek) , Valenta (41´Šváb).

U - 17 se nepodařilo opět přivézt body z venku

Miloslav Klauz

U 17 – Ani druhý zápas venku nebyl pro příbramskou U 17 vítězný a z M. Boleslavi odjíždí bez bodu.
Celý první poločas se hrál hodně otevřený fotbal se spoustou šancí na obou stranách. První velkou příležitost měli v 9. minutě boleslavští po nepřesném odkopu v naší obraně, ale J.Šedivý byl připravený. Odpověď přišla obratem, když se do slibné příležitosti dostal na hranici pokutového území M. Valenta, jeho střela však končí mimo domácí branku. Následně měla Boleslav dvě velké šance po rohových kopech, ale i tentokrát jsme měli spíše štěstí, protože boleslavští hráči zakončovali úplně neobsazeni. Rohový kop mohl skončit brankou i na druhé straně, ale hlavička J. Kvídy končí na tyči. První branku přinesla 37. minuta, J. Januška našel na hranici velkého vápna T. Srpa, jehož střela se od tyče odrazila podél brankové čáry a J. Makoš byl přesně na svém místě a doráží do prázdné branky. 1 : 0 pro Příbram. Radost nám však netrvala dlouho, 38. minuta a nedůraz ve středu hřiště znamenal rychlé přenesení hry do našeho pokutového území a na přesnou střelu z voleje byl J. Šedivý v brance krátký 1 : 1 a konec prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a během prvních 10. minut měl J. Januška a T. Srp dvě slibné příležitosti ke skórování, ale bez úspěchu. Naopak v 57. minutě rozehrála Boleslav standardní situaci na první tyč kde zůstali útočící hráči bez pokrytí a prodloužený míč končí v brance 2:1 pro Boleslav. Ani po obdržené brance jsme nepřestali hrát aktivně a znovu si vytvořili brankové příležitosti, kterým však v koncovce chyběl větší důraz a přesnost. Boleslavské obraně naopak důraz nechyběl a v tom byl asi v pokutovém území největší rozdíl. V závěru zápasu jsme hru otevřeli, čehož soupeř využil a v poslední minutě z brejkové situace uzavřel skóre zápasu na konečných 3:1. Zápas se hrál ve vysokém tempo a oba týmy si vytvořili dostatek gólových příležitostí. Boleslav předvedla dobře organizovanou obranu a velice kvalitní útočné standardní situace. Nám se dařilo kombinovat ve středu a po stranách hřiště, finálním přihrávkám však chyběla přesnost v koncovce již zmiňovaný klid a důraz.