Rozhodčí: Šimáček Jakub - Paukner Karel, Barek Jakub
Příbram: Javorský - Schöbel ,Rajtr, Kvída, Břížďala, Reichenauer (41´Valenta) – Květ (71´ Klauz), Januška, Šrain (41´ Bouček) – Makoš (62´Junek), Srp (52´ Šváb)
Liberec: Tauš, Zezulka, Pažout, Doležal, Heppner, Dudek, Švejkovský, Moravec, Maňkoš, Liška, Mičica Střídající: Kočí, Šámal, Železný, Bartoš, Richter

U 17 - body s Libercem

Miloslav Klauz

Dobrý výkon celého týmu přinesl příbramské U 17 zaslouženě tři body.
Do zápasu jsme opět vstoupili velice aktivně a během prvních 10-ti minut si vytvořili několik dobrých příležitostí k překonání hostujícího brankáře, ale bez úspěchu. První branka padla ve 13. minutě, když se po pravé straně prosadil J. Januška a jeho střílený centr přesně zakončil T. Srp - 1:0. O tři minuty později jsme přidali druhou branku po rychlé a přesné akci středem hřiště, kdy si J. Januška narazil s J. Makošem a J. Šrainem a celou akci zakončil přesnou trefou 2:0. Za minutu mohl být rozdíl skóre již tříbrankový, J. Šrain vystihl rozehrávku Liberecké obrany a důrazným presingem brankáře se dostal k zakončení, ale jeho lob z hranice velkého vápna končí těsně nad brankou. Do poločasu mohl přidat svou druhou branku zápasu T. Srp, ale sám před brankářem zakončil nepřesně. Během prvního poločasu jsme Liberec výrazně přehráli, byli jsme důraznější a kombinačně lepší. Ve druhém poločase se hrálo především ve středu hřiště. Naše aktivita polevila a Liberec se tak dostal v 58. minutě do první velké příležitosti, T. Javorský v brance byl však připravený a jeho reflexivní zákrok zachránil naše první čisté konto v sezóně. Pojistku a konečné skóre zápasu přinesla 69.minuta, P. Junek vybojoval u brankové čáry míč a přesnou zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího R. Květa, který umístěnou střelou nedal Libereckému brankáři šanci – 3:0. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu, nechyběla bojovnost, důraz a nasazení hráčů obou týmů.