Branky: 35´a 55´ Klauz, 7´ Růžek, 58´ Schöbel
Rozhodčí: Hanousek - Pekař, Ouředník
Jablonec: Terč, Hrnčíř, Kos, Husník, Tokár, Vašíček, Vítkovič, Díl, Pelta, Bohm,Přibyl
Příbram: Javorský - Schöbel, Růžek, Kvída, Břížďala - Januška, Bouček (57´ Junek), Květ - Makoš (62´ Valenta), Šrain, Klauz (65´ Šváb)

Zasloužené vítězství

Deštivé počasí příbramské U 17 sedělo a z Jablonce si veze zasloužené vítězství.
V úvodu zápasu se obě mužstva seznamovala s nepřízní počasí a rychlým terénem z čehož pramenilo na obou stranách množství nepřesností. Skóre zápasu otevřel po rohovém kopu J. Janušky v 7.min P. Růžek 0:1. Pojistku mohl přidat v rozmezí 5 minut hned dvakrát J. Makoš, ale ani z jedné situace kdy šel sám na brankáře se mu branku vstřelit nepodařilo. Naopak ve 33. minutě měl velkou šanci Jablonec, ale J. Kvída v poslední chvíli skluzem míči v naší síti zabránil. Ve 35´ se po pravé straně prosadil M.Schöbel, jeho střílený centr brankář neudržel a naší druhou branku přidal pohodlně do „prázdné“ M. Klauz 0:2. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, hned v 5. min vystihl J. Šrain rozehrávku domácí obrany, ale akci se mu zakončit nepodařilo. V 55´ se nám podařila rychlá akce po levé straně, T. Břížďala si narazil s J. Šrainem a vše zakončil průnikem ve vápně a křižnou střelou podél brankáře M. Klauz - 0:3. Za další 3 minuty se k míči na hranici velkého vápna dostal M. Schöbel a střelou na zadní tyč přidal 4. “trefu“ - 0:4. Branka soupeře padla v 68´ kdy jsme po rohovém kopu nedokázali dostat míč z pokutového území a útočník Jablonce prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:4. V posledních 10ti minutách měl ještě dvě velké příležitosti ke skórování P. Junek, ale obě střely z hranice malého vápna mířily mimo tyče branky.