Branky: 22´ Melichar
Příbram B: Jedlička - Pohořálek, Melichar, Maršík, Obdržal - Ric (50´ Drašnar) - Burian (50´ Rataj), Hlavatý, Straka, Jandera - Bělohlávek
Sparta: Kouba - Pavlík, Burger, Diviš, Nezbeda, Mareček, Mandík, Šandera, Novotný, Köstl, Balvín

Plný počet bodů zůstal konečně doma!

7. kolo přivedlo na náš trávník mužstvo pražské Sparty. Přestože byl soupeř jednoznačným favoritem utkání, chtěli naši hráči nejen potvrdit svou stoupající formu, ale i znovu vytvořit z domácího prostředí „pevnost“, kde se body nerozdávají.
A že to naši hráči myslí s bodovým ziskem vážně bylo patrné od prvních minut, kdy jsme soupeře výborně napadali a tím mu neposkytovali dostatek prostoru k jeho kombinacím. Tento náročný styl přinášel své ovoce i v podobě vypracovaných gólových šancí, kde chybělo „jen“ úspěšné zakončení. Když se to nedařilo individuální brejkovou, či výborně sehranou kombinační akcí, využíváme ve 22. minutě perfektně zahraného rohového kopu, kdy se hlavou prosazuje náš hráč a my se ujímáme vedení 1:0! Soupeř se s tímto stavem nehodlal smířit a tak musel několikrát vyniknout i náš gólman, ale do poločasu se již stav nemění. Druhý poločas byl opět boj o každý míč s následným okamžitým pokusem o výpad do soupeřovy obrany. Jak bývá v tomto zápase již zvykem, vysoká kvalita byla k vidění na obou stranách. S přibývajícími minutami hráči Sparty otevírají svou hru a snaží se o vyrovnání, což naopak umožňuje našim hráčům podnikat nebezpečné průniky do obrany soupeře. Naši hráči si s tlakem soupeře ovšem výborně poradili a naopak mohli zápas rozhodnout dalšími brankami, ale opět jsme neproměnili ani vyloženou šanci proti osamocenému brankáři hostí! Výsledek 1-0 jsme si svou aktivní hrou zasloužili a tak se radujeme z prvního vítězství v této mistrovské sezóně a plného zisku 3 bodů! Slovo trenéra: Dle postavení v tabulce byl před utkáním favorit zápasu zcela jasný. Ovšem průběh samotného zápasu se, co do vytváření vyložených šancí, vyvíjel v náš prospěch. Po velmi dobrém kolektivním výkonu jsme po celý zápas soupeře téměř k ničemu nepustili. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou šanci a to ze standardní situace.