29.09.2013
Příbram B vs. Táborsko
Branky: 10´ Drašnar, 43´ Hlavatý, 56´ Stibor, 73´ Bělohlávek, 79´ Šilhavý
Rozhodčí: Cihlář - Doubrava, Stehlík
Příbram B: Levíček - Pohořálek (70´ Gregor), Melichar, Maršík, Obdržal (67´ Burian) - Ric (41´ Stibor) - Rataj (60´ Matoušek), Hlavatý (75´ Šilhavý), Straka, Drašnar (48´ Jandera) - Bělohlávek
Táborsko: Pekář - Jírava, Víteček, Čáp, Kubále, Kokeš, Sazma, Sedláček, Budil, Drs, Škrdleta

Naši hráči na vítězné vlně!

Petr Straka

V 8. kole naší soutěže jsme měli opět výhodu domácího prostředí. Po výborném kolektivním výkonu v minulém mistrovském utkání jsme nyní byli v očekávání, zda naše mužstvo naváže na tento zápas a zůstane na vítězné vlně. Prověřit je měl soupeř z Táborska.
Již od prvních minut přebíráme aktivitu a snažíme se soupeři vnutit náš styl hry. Naše záložní řada ovládá střed hřiště a připravuje řadu šancí pro své aktivní spoluhráče. Již ve 3. minutě končí míč nad soupeřovou brankou a to po hlavičkovém pokusu z rohového kopu. V 8. minutě nádherným pasem vybízíme našeho hrotového útočníka k průniku až před hostujícího gólmana, ale míč končí těsně vedle branky. Do třetice to již vyšlo, kdy v 10. minutě uklízíme míč do prázdné branky po vyšachování obranných řad hráčů FC MAS Táborsko a naše mužstvo se po zásluze ujímá vedení 1:0! Soupeř se dostává na dostřel pouze ze standardních situací, které řeší náš pozorný gólman. Přestože naši hráči si vypracovali další množství šancí, jejich proměňování se nám opět nedaří a tak odcházíme do kabin za jednobrankového vedení. Do druhého poločasu nastupujeme se změnami v sestavě a především snahou o větší klid v koncovce a navýšení skóre v náš prospěch. A další úspěch se dostavuje ihned v úvodu, kdy hostující gólman nedosahuje na střelu k tyči, která byla před ním ukryta za několika hráči. Vedení 2:0 vydrželo do 56. minuty, kdy krásná střela z 20 metrů končí za brankovou čárou... 3:0 !! Naši hráči měli vývoj utkání na svých kopačkách a dále trpělivě nutili soupeře k chybám, kterých se ihned snažili využít k dalším brankám, a ty přišly! V 73. minutě již náš hrotový hráč zachoval klid v zakončení a kličkou do protisměru nedává gólmanovi žádnou šanci. V posledních minutých utkání uzavíráme skóre na 5:0 po krásné individuální akci s technickým zakončením. Slovo trenéra: Kvalitní, dobře organizovanou a trpělivou hrou jsme kontrolovali celý zápas a soupeře k ničemu nepustili. Ve druhém poločase to byla jenom otázka skóre. Škoda jen velkého množství dalších neproměněných šancí.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body