Branky: 26´ Bělohlávek, 33´ Straka, 49´ Rataj, 72´ Stibor
Rozhodčí: Simbartl - Šlauf, Nesvadba
Plzeň: Balcar - Svoboda, Vacovský, Vinař, Martin, Lank, Zíka, Duchoslav, Soušek, Mudra, Pavlík
Příbram B: Levíček - Pohořálek, Melichar, Maršík, Drašnar - Stibor - Rataj (76´ Matoušek), Hlavatý, Straka, Jandera (49´ Ric)- Bělohlávek

Kolektivním výkonem za dalšími body

9. kolo nás přivedlo na výborně připravený trávník TJ Baník Zbůch, kde jsme se měli střetnout s domácím soupeřem, který využívá tohoto areálu ke svým zápasům, FC Viktorii Plzeň. Naše mužstvo šlo opět do zápasu s odhodláním získat další důležité body.
Jako první zahrozili domácí, které jsme nedostatečně pokryli ve vlastním pokutovém území, ale tuto šanci řeší výborným zákrokem náš gólman. Naši hráči se do svého tempa a stylu hry dostávají pomaleji, ale o to urputněji tlačí na soupeře. Ve 13. minutě nastřelujeme břevno, abychom z odraženého míče opět orazítkovali horní část brankové konstrukce, ale i tato „megašance“ gólem ještě nekončí! Změna nastává až ve 26. minutě, když se podařilo zachytit chybnou rozehrávku domácích a přesným zakončením poprvé měníme skóre v náš prospěch. Vedení 0:1 si bohužel užíváme jen do 29. minuty, kdy dochází k situaci, kterou rozhodčí v našem pokutovém území posuzuje jako porušení pravidel „O malé domů“, aniž by ohodnotil předcházející faul na našeho bránícího hráče. Přestože celé naše mužstvo stojí na brankové čáře, domácímu hráči se daří prostřelit hráz těl a vyrovnává na 1:1. Naši hráči sice cítili křivdu, ale zároveň odpovídají tím nejlepším způsobem. Ve 33. minutě jdeme znovu do vedení! Tentokrát slaví úspěch povedená individuální akce zakončená lobem přes domácího gólmana s následným uklizením míče již do prázdné branky! Do kabin odcházíme za stavu 1:2 pro náš tým. Do druhého poločasu nastupujeme beze změn. Obě mužstva se pokouší o kombinační hru s množstvím soubojů. Právě z jednoho z nich vychází náš útočník jako vítěz a ideální přihrávkou do vápna vybízí spoluhráče k prostřelení domácího brankáře! Ve 49. minutě tedy vedeme již 1:3. Přestože soupeř rozhodně měl svou kvalitu, tentokrát na výkon našeho mužstva nestačila. Naposledy měníme skóre v 72. minutě po nádherné a hlavně nechytatelné střele bez přípravy, která končí v pravém horním rohu branky bezmocného domácího brankáře. Do konce utkání již kontrolujeme vývoj hry a po závěrečném hvizdu se radujeme ze zaslouženého vítězství. Slovo trenéra: Na kvalitní hrací ploše sehráli naši hráči další solidní zápas s fotbalově vyspělým protivníkem z Plzně. Nadstandardní rozměry hřiště dávaly příležitost ke kombinační hře, která se nám bohužel v prvním poločase, zásluhou řady nepřesností, až tolik nedařila. Po změně stran však došlo ke zpřesnění naší rozehrávky, čímž jsme soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili.