Příbram vs. Písek
Branky: 14´ + 75´ Bělohlávek, 73´ Melichar
Příbram: Jedlička - Pohořálek, Melichar, Maršík, Drašnar - Stibor (41´ Rataj) - Matoušek (52´ Burian), Hlavatý, Ric, Jandera (64´ Štyler) - Bělohlávek
Písek: Gruncl - Panýrek, Nátr, Fric, Hanzl, Zbur, Růžička, Hašek, Chaluš, Rašplička, Václavík
Po vzájemném oťukávání v prvních minutách zápasu jako první zahrozil náš tým a to ve 13. minutě z trestného kopu zahrávaného Michalem Hlavatým, kdy hostující gólman musel převést výborný zákrok. O minutu později již měníme skóre Ondrou Bělohlávkem na 1:0, který s přehledem skóruje po odebrání míče precizním presingem celého našeho týmu. Radost ovšem trvala jen pár sekund. Z následného protiútoku, kdy v defenzivní činnosti propadlo několik našich hráčů, soupeř vyrovnává na 1:1. Od této dvouminutovky byl k vidění především boj o střed hřiště s pokusy o vykombinování soupeře. Ve 21. minutě zahráváme Michalem Pohořálkem trestný kop, který řeší opět výborným zákrokem brankář Boheminas. Do konce zápasu se skóre, ani hra, nemění. Do druhého poločasu nastupujeme se změnami v sestavě. Již v první minutě druhého poločasu musel předvést své umění náš brankář Martin Jedlička, který samostatné sólo útočníka soupeře s námahou vyráží na roh. V 54. je k vidění rychlá kombinační akce soupeře, která končí až za zády našeho gólmana. Stav 1:2 se mění v 59. minutě na 1:3, kdy naše defenzíva neuhlídala šikovné hráče soupeře a dovolila lobem znovu dostat míč za záda našeho bezmocného brankáře. Přestože se zápas nevyvíjel v náš prospěch, naši hráči bojovali a v 73. minutě jsou odměněni sice vlastní brankou z kopačky bránícího protihráče, ale již náš rychlý protiútok měl gólové parametry. Zápas měl výbornou úroveň. V 75. minutě se navíc prosazuje znovu Ondřej Bělohlávek a srovnává na 3:3! Jenže zápas se hraje do 80. minuty a nám v poslední minutě utkání soupeř střílí rozhodující branku, na kterou již nebylo času na odpověď. Slovo trenéra: Kvalitní soupeř z Vršovic si v posledním podzimním kole po zásluze odvezl všechny body. V určitých fázích zápasu jsme sice dokázali produkovat konkurenceschopný výkon a dokonce jsme v závěru vyrovnali, ale nakonec se prosadila větší bojovnost a odhodlanost soupeře.