Příbram B vs. Kolín
Branky: 18´ + 62´ Hlavatý, 19´+ 30´ Jandera, 20´+ 52´ Rataj, 54´+ 80´ Drašnar
Příbram B: Jedlička - Gregor, Melichar, Maršík (C), Burian - Jandera - Štyler, Hlavatý, Straka, Matoušek - Rataj | STŘÍDALI: Drašnar, Wimmer, Šilhavý, Zákoucký, Puchmajer, Levíček

2. kolo Memoriálu V.Marečka

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Kolína. Tentokrát jsme narazili na soupeře, se kterým se často na trávnících nesetkáváme. Jeho nedávné "potrápení" mužstva SK Slavia Praha, se kterým se střetli v 1. kole memoriálu, dával příslib velmi zajímavého souboje.
Proti soupeři, který vstoupil do utkání s taktikou zabezpečené obrany s rychlými protiútoky, vyrukovali naši hráči s kombinační hrou po zemi, čímž od počátku zápasu zcela narušili plány protivníka o organizovanou hru v bloku. Již ve 2. minutě utkání jsme střelou vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře. Následná série zajímavých pokusů o otevření skóre z naší strany byla ukončena kanonádou v rozmezí 18. - 20. minuta. Skvěle zahraný trestný kop prošel soupeřovým pokutovým územím a skončil v braně překvapených hráčů FK Kolín. Další z protiútoků zakončujeme přesnou střelou k tyči a do třetice perfektně načasovanou přihrávkou vybízíme našeho útočníka k samostatné akci. Výsledkem těchto pokusů je vedení 3:0! Do konce poločasu se povedená střela odráží k našemu dorážejícímu hráči, který vrací míč zpět. Do kabin odcházíme za stavu 4:0. Druhý poločas neubral na naší aktivitě, přestože jsme v průběhu tohoto poločasu prostřídali maximální počet hráčů. Naše velmi aktivní hra přinesla další zaslouženou změnu skóre. V 52 minutě se nám opět daří ukázková kolmice na našeho rozběhlého útočníka. O dvě minuty později využíváme chybné rozehrávky soupeře. Stav zápasu 6:0 vydržel pouze do 62. minuty, kdy kombinací na jeden dotek jsme vyšachovali obranu soupeře. V 78 minutě si i naše defenzíva vybrala slabší chvilku, ale náš gólman skvělým zákrokem udržel čisté konto! Poslední změna skóre přichází po proměněné šanci v poslední minutě zápasu a stanovuje výsledek na 8:0 pro naše mužstvo. Slovo trenéra: Trpělivost, přesnost a velmi solidní zakončení, to vše vedlo k vysokému vítězství. I přes tento výborný výsledek je do budoucna nutno pracovat ve větší rychlosti, vyhledávat více možností v křídelních prostorech a lépe organizovat hru v defenzivě celého mužstva.