Příbram B vs. M. Boleslav
Branky: 7´ Drašnar, 32´ Straka
Příbram B: Levíček - Gregor, Melichar, Maršík, Burian - Jandera - Matoušek, Hlavatý, Straka, Drašnar - Rataj STŘÍDALI: Stibor, Obdržal, Puchnmajer, Štyler, Ric, Wimmer, Šilhavý

3. kolo Memoriálu V. Marečka

Přesně po týdnu jsme opět na našem "domácím" trávníku, hřiště SK Tochovice, vyzvali k fotablovému souboji dalšího ze soupeřů Memoriálu V. Marečka skupiny "H", mužstvo z Mladé Boleslavi. Toto utkání odstartovalo náročný program našeho mužstva pro následujících pět dní.
Od samotného počátku utkání jsme měli více ze hry a určovali tempo. Kombinační hrou jsme soupeře nepouštěli do jakýchkoliv šancí vedoucích k možnému ohrožení naší branky a naopak sami se tlačili do útočných aktivit, které by vedly ke vstřelení prvního gólu zápasu. A nečekali jsme dlouho! V 7. minutě náš útočící hráč skvěle vyřešil situaci před samotným hostujícím gólmanem a kličkou do protisměru s následnou střelou do již prázdné branky otevírá skóre! I další šance volali po gólu, ale soupeř s námahou odolával. Tato snaha skončila v 32. minutě zápasu, kdy pohotovou střelu z hranice velkého vápna po výborné narážečce sice brankář mladoboleslavských vystihl, ale neudržel. Skóre zápasu 2:0 pro náš tým bylo zcela zasloužené a za tohoto stavu končíme i 1. poločas. Do druhého poločasu nastupujeme se stejnou taktikou. Soupeř ale v tomto poločase prokázal svůj bojový duch a nehodlal se s nepříznivým stavem smířit. Zlepšil pohyb, začal nás nepříjemně napadat a nutil naše hráče k chybičkám, kdy v 73. minutě, z jedné nenápadné střely ukryté za našimi bránícími hráči, mění skóre na stav 2:1. A to ještě nebylo vše ... v poslední minutě utkání jsme při zahrávání trestného kopu soupeře špatně pokryli jejich hráče čekající v našem pokutovém území na centr a máme tu nerozhodný stav 2:2! Tento konečný stav je velkou odměnou soupeři za snahu a krutým trestem za naše individuální chybičky. Slovo trenéra: Soupeře jsme zejména v prvním poločase přehrávali kombinační hrou a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. V druhém poločase jsme se snažili držením míče a dále kontrolovat hru. Bohužel po individuálních chybách a určitém taktickém selhání, jsme umožnili soupeři vyrovnat.