Branky: 19´ + 57´ Bělohlávek, 33´ Šilhavý
V. Žižkov: Čihák, Vorlíček, Knap, Sana, Zlámal, Kadeřábek, Plechatý, Ráža, Stehno, Sova, Vild * STŘÍDALI: Kraus, Hrdina, Motsko, Vlach, Kyliánek, Kabíček, Prebsl
Příbram B: Glogar - Pohořálek, Melichar, Maršík, Jandera - Ric - Burian, Straka, Šilhavý, Drašnar - Bělohlávek * STŘÍDALI: Matoušek, Štyler, Gregor, Obdržal, Obdržal

5. kolo Memoriálu V. Marečka

Po rozpačitých výkonech v České lize dorostu U16, skupina A jsme dnes zavítali na domácí trávník Viktorie Žižkov a to v posledním kole základní část soutěže Memoriálu V. Marečka.
Oboustranně opatrný začátek zápasu přerušil v 15. minutě utkání náš hráč skvělou individuální akcí přes polovinu hřiště, které chybělo jen přesnější zakončení. Od této chvíle jsme vzali razantněji vývoj utkání do vlastních rukou a již do konce zápasu nepustili. V 19. minutě se nám podařilo překvapit a následně „vyšachovat“ defenzivu hráčů Žižkova takovým způsobem, že míč končí ve zcela nekryté části branky. Vedeme 0:1! Ve 33. minutě se prosazuje náš záložník, který odražený míč „chytrou střelou“ vrací zpět do soupeřovi sítě … Stav 0:2 vydržel až do konce poločasu, přestože další spousta našich kombinačních akcí mělo gólové parametry. Druhý poločas pokračoval stylem, který jsme určili již v 1. poločase. Bohužel i v neproměňování vyložených gólových šancí, které si náš tým dále vytvářel. V 57. minutě tedy měníme stav utkání na 0:3 v náš prospěch alespoň povedeným průnikem našeho útočníka. I přes další velké šance se již stav nemění a my si opět po čase užíváme skvělý pocit zaslouženého vítězství. Slovo trenéra: Fotbalově vydařené utkání, které se nám herně vydařilo a naší převahu jsme tentokrát vyjádřili i gólově. Soupeř se za celý zápas nedostal do vyložené šance. Naše mužstvo pracovalo celých osmdesát minut velice zodpovědně a zaslouženě soupeře porazilo.