15.09.2013
Divize žen D - Čechy, 3. kolo
0:8
Holoubkov vs. Příbram
Branky: 27´ Branžovská, 29´ Krůtová, 41´ Drdošová, 47´ 66´ Štěchová, 60´ Karasová, 76´ 80´ Šedivá.
Diváci: 20
Příbram: Pilousková - Branžovská, Šrámková, Karasová, Kopáčková (46. Štěchová) - Krůtová (60. Černohorská), Císařová V., Císařová I., Koubková (20. Kočová), Drdošová (46. Šedivá), Navrátilová

Holoubkov se proměnil v příbramskou střelnici

Štěpán Irion

Ve druhém venkovním utkání příbramská děvčata zamířila na hřiště nepříjemného soupeře z Holoubkova.
Zápas začal celkem v poklidném tempu. Hrálo se hlavně ve středu hřiště a když už se příbramská děvčata dostala před branku soupeře, tak útok měl nulový efekt. Ve 20. minutě Příbram byla poprvé nucena střídat. Zraněnou Koubkovou vystřídala Kočová. Ve 27. minutě se dostala k míči Branžovská, nerozpakovala se co s míčem a z velké dálky nádhernou střelou překonala Holoubkov poprvé 0:1. Hned o dvě minuty později vyškolila soupeřovu obranu Krůtová a vstřelila svůj jubilejní první gól v příbramském dresu 0:2. Holoubkov se k ničemu nedostával a my stále tlačili na jeho branku. Ve 41. minutě se sama před brankářkou soupeře ocitla Drdošová a nekompromisně zavěsila 0:3. To bylo v prvním poločase vše. Hned ve 47. minutě se dostala do akce Šedivá, avšak nedokázala sama přesně zakončit, ale i přesto dokázala efektivně přihrát Štěchová a ta vstřelila čtvrtou branku Příbrami. V tu chvíli Holoubkov zcela rezignoval a byl zralý na ručník. Na branku soupeře se valil jeden útok za druhým. V 60. minutě se k míči dostala Karasová a výstavní trefou z dálky přidala pátý gól Příbrami. Další branka přišla v 66. minutě když útočné duo Šedivá - Štěchová vyprodukovala pohlednou akci a jak to skončilo? 6:0 pro Příbram. Útočnice Šedivá byla v dobrém rozmaru a co každých pár minut se valila na branku soupeře. Její chvíle přišla v 76. minutě kdy po svém úniku rychlou střelou prostřelila Holoubkov již po sedmé. Šedivá působila opravdu jako nezastavitelný stroj a vše co jí stálo v cestě rozrazila. Nikdo by v tu chvíli asi nechtěl být v kůži domácí brankářky, protože čelit rozběhnuté Šedivé není opravdu dobrý pocit. Hned v 80. minutě utekla Šedivá znovu a zasadila poslední hřebíček do holoubkovské rakve 0:8. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě nějaké příležitosti, ale ty už jsme nedokázali využít. A tak si z Holoubkova odvážíme vysokou výhru 8:0. Další zápas sehrají příbramská děvčata v neděli 22.9 od 14:00 v Bohutíně proti týmu Bohemians 1905. Jste srdečně zváni!!