Branky: 66´ Januška, 70´ Reichenauer, 72´ Srp
Příbram: Javorský - Vacík , Rajtr, Květ, Břížďala, - Bouček , Krůta, Šrain – Klauz, Junek, Šváb Střídající: Valenta, Kvída, Januška, Srp, Reichenauer, Schöbel, Makoš

Poslední zápas Marečkova memoriálu

Miloslav Klauz

Ani v tomto zápase se nám nepodařilo zlomit neúspěšné působení v turnaji a náš poslední zápas Marečkova memoriálu skončil remízou.
První poločas jsme byli lepším mužstvem, ale po chybách v obranné hře jsme ho prohráli 3 : 0. Už ve 4. minutě jsme po chybném odkopu prohrávali 0 : 1, druhou šanci jsme darovali Žižkovu 21´ po nedůrazu v obraně a špatném postavení celé obrany zakončuje útočník sám před brankou - 0 : 2. A do poločasu chybujeme v rozehrávce potřetí a konečné skóre poločasu je již zmiňovaných 0 : 3. Druhý poločas jsme pro změnu 3:0 vyhráli a skóre mohlo být i vyšší. Žižkov jsme v podstatě nepustili z vlastní poloviny, ale stačilo to pouze na remízu. Branky vstřelili nejprve z trestného kopu v 66´ J.Januška , v 70´ „protlačil“ míč v pokutovém území za záda brankáře J. Reichenauer a v 72´ vyrovnal hlavou T. Srp - 3 : 3.