20.10.2013
J. Hradec vs. Příbram
Branky: Navrátilová
Žluté karty: Císařová V., Šedivá, Navrátilová, Šrámková, Krůtová, Pilousková
Příbram: Černá - Kopáčková (68. Černohorská), Šrámková, Drdošová, Branžovská - Krůtová (60. Štěchová), Císařová V., Císařová I., Navrátilová - Šedivá (78. Dědinová), Pilousková.

Do dalšího kola jsme vyjeli na půdu do Jindřichova Hradce.

Štěpán Irion

Po celý zápas jsme byli lepším týmem, ale odměny se nám za to nedostávalo. Jedna z mála světlých chvilek tohoto kalného dne byla hezká individuální akce Navrátilové, která dala svojí první branku v dresu Příbrami. Víc branek už jsme dát nedokázali, a tak jsme v Hradci prohráli 1:2.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno