Branky: 4x Pilousková, 2x Císařová I., Krůtová, Navrátilová
Diváci: 30
Příbram: Černá - Branžovská, Šrámková, Drdošová, Koubková (46. Dědinová) - Navrátilová, Císařová I., Císařová V. (16. Černohorská), Štěchová - Pilousková, Krůtová

Vonoklasy si z Příbrami vezou osm branek!

Štěpán Irion

Příbramská děvčata chtěla zapomenout na minulé nevydařené utkání a povedlo se jim to náramně.
Po celý zápas jsme plně kontrolovali hru a soupeře do ničeho nepouštěli. Hrál se celkem pohledný fotbal s hodně brankovými příležitostmi. Na našich hráčkách bylo vidět, že si utkání opravdu užívají. Hrálo se v klidu bez nějakých velkých emocí a faulů. Vonoklasy se k naší brance dostávali pouze sporadicky. Když už se míč dostal k našemu pokutovému území, tak buď naše obrana, nebo brankářka Černá zamezily nějaké větší šanci hostů. V 16. minutě jsme museli nuceně střídat zraněnou Veroniku Císařovou. Náš tým to však vůbec nepoznamenalo, a tak jsme první poločas s přehledem vyhráli 5:0. Druhý poločas se odvíjel podobně jako ten první. Příbramačky si nadále vytvářeli mnoho gólových šancí a soupeřky k ničemu nepouštěly. Výborné utkání sehrála Pilousková, které pobyt v útoku opravdu sedí. Vonoklasům nastřílela celkem čtyři branky. Z gólového půstu se také probudila Iveta Císařová a dvakrát se neomylně trefila hlavou. Po brance ještě přidaly Krůtová a Navrátilová. Vonoklasy v Příbrami neměly šanci a odváží si prohru 0:8.