16.11.2013
Příbram vs. Horní Bříza
Branky: Pilousková 2, Koubková 2, Šrámková, Kočová, Černohorská
Rozhodčí: Benedik - Makoš, Kočí
Příbram: Černá – Dědinová, Šrámková (V. Císařová), Drdošová, Branžovská – Navrátilová, Kočová, Pilousková (I. Císařová), Kopáčková – Koubková, Krůtová (Černohorská)

Jasné vítězství!

Štěpán Irion

Poslední zápas podzimní části Divize D byl pro příbramské fotbalistky snadnou záležitostí. Poslednímu celku tabulky nasázely sedm branek, většinu již v první půli.
Po nečekaném zaváhání v Libušíně tentokrát příbramská děvčata překvapení nedopustila. „Holky měly drtivý tlak a vypracovaly si mnoho šancí. Soupeřky neměly ani jedinou. Pochvalu zaslouží celý tým. Jestli bychom chtěli vyzdvihnout některou hráčku, tak by to měla být Pavlína Dědinová. Pavlína hrála poprvé v základní sestavě a utkání zahrála skvěle. Teď čeká děvčata zimní přestávka a zasloužený odpočinek.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno