Branky: 37. Pospěch, 42. Marek Hanousek, 58. Vorel, 77. Pázler
Diváci: 425
Dukla Praha: Kučera - Romera, Vorel, Štetina, Matěj Hanousek - Malý (86. Ouedraogo), Gedeon, Marek Hanousek - Néstor (70. Pázler), Pospěch (76. Marek), Mareš
Příbram: Hruška - Jugas, Zapotočný, Mišůn, Divíšek - Brandner (46. Pilík), Tarczal, Abraham (76. Barák), Stratil (46. Mareš) - Danoski, Řezníček

Naděje do odvety jsou minimální

Příbrami nevyšel úvodní západ 4. kola domácího poháru a po prohře 4:0 v podstatě přišla o naději na postup do čtvrtfinále.
Úvod zápasu přinesl ihned po rozehrávce velkou šanci, do které se dral Zoran Danoski. Ač tísněn, stačil ještě zakončit svůj průnik za obranu domácího celku. Postupem času však přebírali aktivitu hráči Dukly. Aleš Hruška tak musel být pozorný, protože nebezpečný útočník Pospěch se dral často do zakončení. O zakončení se snažil na naší strané také Josef Divíšek, ale pálil dvakrát vedle branky. Jenže před koncem poločasu se vedení ujali domácí Pražané. Nejprve ve 38. minutě rychlou kombinaci zakončil Pospěch, o pár minut později netrefil při samostatném náběhu na branku. Druhou branku však ještě stačil přidat Hanousek při další kombinaci se zpětnou nahrávkou. Zlou pětiminutovku hasil odkopem míče z prázdné branky Tomáš Zápotočný, když Malý stačil obejít Hrušku a mířil míč do opuštěné branky. Trenér Straka udělal do druhého poločasu dvě změny, hra se na chvíli vyrovnala. Bohužel nepřicházely šance z naší strany. A když v 55. minutě se po přímém kopu trefil šťastně tečující Vorel a Dukla vedla 3:0, bylo jasné, že o vítězi je patrně rozhodnuto. O chvíli později v dalším závaru uhájil Hruška náš tým od další branky, když na čáře chytil dorážku Pospěcha. Z naší strany nakonec přišla pěkná střela z kopačky Martina Abrahama, ta letěla ještě vedle, střela Jiřího Mareše byla nebezpečnější, ale i tu Kučera stačil pokrýt ještě před brankovou čárou. Nakonec se čtvrté branky dočkali domácí, když po jednom z centrů zakončoval Pázler. A nakonec nás v posledních minutách od páté branky uchránilo břevno, které trefil lobující domácí Jakub Mareš. Ikdyž se zbraně nikdy skládat nemají, tak zatím je postup do dalšího kola na hony vzdálen.