18.11.2013
Příprava U-17, 2. kolo
Meteor vs. Příbram
Branky: Šváb, Makoš
Příbram: Šedivý - Břížďala, Růžek , Rajter, Schöbel, - Bouček, Klauz, Květ - Makoš, Junek, Šváb Střídající: Javorský, Srp, Maršík

Výhra v přípravě

Jan Vostrý

Za příjemného počasí sehrála příbramská U17 přípravný zápas s týmem Meteoru Praha, který hraje druhou skupinu ČL dorostu a po podzimní části mu patří třetí místo.
V průběhu celého zápasu jsme byli lepším týmem.První poločas byl ještě malinko nervozní, protože někteří hráči nastoupili na nezvyklých postech, ale i tak jsme se zaslouženě se ujali i vedení, když se po centru R. Květa přesně z voleje trefil O.Šváb. Druhý poločas už byl z naší strany výrazně lepší a přidali jsme i druhou pojišťující branku po pěkné individuální akci J. Makoše. Příležitostí ke vstřelení branky jsme měli ještě několik, ale nepromenování šancí nás provází celý podzim.