10.12.2013
Příprava U-17, 3. kolo
8:0
Příbram vs. Ústí n. L.
Branky: 2´ 60´ 80´ J. Makoš, 5´ M. Klauz, 20´ P. Růžek, 40´ P. Junek, 43´ T. Srp, 63´ J. Januška
Příbram: Javorský - Vacík, Rajtr, Růžek, Břížďala, Klauz, Bouček, Januška, Květ, Šváb, Makoš střídali: Junek, Hadrbolec, Hančár, Srp

Vysoká výhra v přípravě

V posledním zápase letošního roku se příbramská U17 představila na domácím hřišti v přátelském utkáni proti celku z Ústí nad Labem a podzimní část sezony uzavřela jasným vítězstvím.
Hned v první minutě se do listiny střelců zapsal J. Makoš, který proměnil přesnou přihrávku před prázdnou branku po kombinaci M. Klauze a J. Vacíka . O tři minuty později je to už 2:0 po kolmici J. Janušky a následné přesné přihrávce J. Makoše opět do prázdné tentokrát M. Klauz. Ve 20 min.zvyšuje hlavou po rohu P. Růžek. Ve 40 min vystihl rozehrávku soupeře P. Junek a samostatnou akcí zakončil na 4:0. Úvod druhého poločasu patřil opět příbramským, ve 43 min se po rohovém kopu z malého vápna prosadil T. Srp 5:0 . Další branku přidal J. Makoš který nadvakrát zakončil svou individuální akci - 6:0. Za další tři minuty diváci viděli 7.branku po narážce ve středu hřiště se trefil J. Januška. Konečnou tečku povedenému zápasu dal opět J. Makoš který křižnou střelou na zadní tyč uzavřel skóre zápasu na konečných 8:0.