Branky: 78.Machač - 11.Řezáč, 44.Šípek (P),45. Aziz
Žluté karty: Macháček, Aziz, Šindelář, Kvída
Slovácko: Semanko - Daníček, Trousil, Břečka, Prajza - Biolek (63. Machač), Bartoš (72. Groulík), Trávník, Havlík, Fojtášek (77. Ťok) - Janečka (44. Hodan)
Příbram: Štěpanovský - Kdolský, Tregler, Kvída, Macháček - Šípek, Krameš (67. Bolina), Aziz(80. Šindelář), Barák - Švancara (89. Krstanoski), Řezáč

Výhra na Slovácku

Petr Janota

Naši Juniorku čekalo v dalším zápase rozjeté Slovácko, které v jarních bojích ještě neztratilo ani bod.
Od začátku se hrál rychlý fotbal a domácí potvrzovali svou jarní formu. Rychle kombinovali, ale hosty tento zápas zdobil rychlý přechod do útoku, což potvrdili v 11.minutě, kdy po přesném pasu Azize domácí obrana nestačila na Řezáče a ten byl v koncovce bezchybný 0:1! Poté Slovácko vrhlo všechny síly do útoku, ale v naší brance se rozchytal k velkému výkonu Štěpanovský a byl pro domácí nepřekonatelnou překážkou. Slovácko se postupně dostalo do čtyřech velkých šancí, ale nastřelilo jen Biolekem břevno. Hosté měli rychlé protiútoky, bohužel vše končilo na nepřesné finální přihrávce. Na konci poločasu si Švancara zkušeně počkal na krátkou malou domů stopera, vyhrál sprinterský souboj s domácím brankařem, který ho fauloval. Následoval pokutový kop a červená pro gólmana. Penaltu pak s přehledem proměnil Šípek 0:2! Z následující akce opět Švancara výborně uvolnil Řezáče, toho ještě brankář vychytal, ale Aziz stál na správném místě 0:3! V druhém poločase se domácí snažili, hosté pod dojmem náskoku polevili ,takže kvalita zápasu se bohužel vytratila. V 78.minutě se domácím po standardní situaci ze skrumáže podařilo Machačem skórovat 1:3! V 90.minutě ještě rozhodčí k našemu údivu odpískal pokutový kop pro domácí, ale Štěpanovský korunoval svůj výborný výkon a Trávníkovi penaltu chytil.