02.04.2014
Branky: 46., 86. Řezáč, 71.Šípek
Žluté karty: Stáňa
Rozhodčí: Berka - Fišer, Vlček
Příbram: Rondzik - Kdolský, Kvída, Divíšek, Šindelář (63. Tregler) -Krameš (77. Hlinka), Šípek - Bolina (70. Junek), Kraut, Barák - Řezáč
Znojmo: Doleček - Pokorný, Jurič, Šálek, Kirschner, Goshi (65. Nehyba), Gal Anderzly, Hrazdílek, Liener, Stáňa (75 .Bogner), Hříbek

Vítězství za druhý poločas

Petr Janota

V druhém domácím zápase po sobě naše Juniorka snažila o reparát ze zápasu s Hradcem, což se jí druhý poločas podařilo.
Od úvodu se domácí snažili o aktivní hru, ale nedařila se jí kombinace odzadu i díky hodně běhavému soupeři, který se snažil vysoko presovat. A tak byl celý první poločas viděn vyrovnaný zápas, kdy se naše Juniorka jen těžce prokousávala k zakončení a naopak soupeř hrozil z brejků po nepřesnostech v domácí rozehrávce. Za zmínku stojí jen střely Baráka a Boliny, které však ke gólu nevedly. Druhý poločas a zároveň i zápas zlomila již úvodní minuta, kdy po důsledném presinku Boliny se prosadil Řezáč 1:0! Od té doby už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo, to naše. Tlak se postupně zvyšoval a sním se rodily i šance. Nebezpečné střely vyslali Barák, Kraut, Krameš trefil břevno, velkou šanci neproměnil Šípek. Nakonec se Šípek po hezké kombinaci a přihrávce Kdolského prosadil 2:0! Následné minuty patřily střídajícím hráčům, Hlinku vychytal Doleček a Junek nastřelil břevno. Razítko nakonec přiložil Muž kola, Filip Řezáč, který se nemýlil po hezkém průniku Hlinky.
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.