23.04.2014
Juniorská liga, 33. kolo
5:2
Příbram vs. Liberec
Branky: 43., 53., 64. (PK) Barák, 75. Šípek, 77.Mareš - 14.Ambrož, 72. (P) Bouška
Žluté karty: Ježdík
Červené karty: 63. Zoul (L)
Rozhodčí: Zadinová - Filípek, Vnuk
Diváci: 100
Příbram: Rondzik - Kdolský, Kvída, Divíšek, Airapetian - Barák (88. Ježdík) ,Krameš, Šípek - Mareš, Řezáč (86. Hlinka), Bolina (46. Šindelář)
Liberec: Zoul - Bong, Lopez (64. Lafranchi), Rubén (46. Káva), Bělíček - Krejčí (64. Kastelovič), Frimmel (75. Drobílek), Dydowicz (63. Kubát), Bouška, Vojtěšek - Ambrož

Vysoké vítězství s Libercem

Petr Janota

K Litavce zavítal Liberec,sice již bez trenéra Vavrušky,ale i přesto to bylo pro nás prestižní utkání.
Od začátku zápasu byla aktivita na našich kopačkách,ale koncentrovaná obrana Liberce odolávala a tak přibývaly jen rohy a trestné kopy.Bohužel po zaváhání Divíška a přesné střele Ambrože se hosté ujali vedení 0:1!To byl signál k dalšímu náporu a zhruba od 20. minuty jsme již ovládali střed hřiště,ale v koncovce jsme se stále nedokázali prosadit.Nakonec jsme vyrovnání do konce poločasu stihli,kdy byl na hranici vápna faulován Šípek a Barák se z trestného kopu trefil parádně 1:1! Již od první minuty druhého poločasu jsme soupeře jasně přehrávali a začali se rodit i šance.Po přesné přihrávce Airapetiana šel Krameš sám na Zoula,trefil tyč,odražený míč do brankaře a až pohotový Barák vše prostřelil 2:1!I nadále jsme nepřestávali v aktivitě a Šípek vysunul uličkou Řezáče,kterého při kličce stáhl Zoul,následovala červená karta a z penalty Barák završil svůj hattrick 3:1! O chvilku později trefil Šípek po přihrávce Mareše tyč.Bohužel již tradičně jsme si utkání sami zkomplikovali a po faulu Kvídy na Boušku sám postižený z penalty snížil 3:2!Naštěstí za 3 minuty se Šípek uvolnil na vápně a i on trefil šibenici 4:2!Za další 2 minuty uvolnil Barák uličkou Mareše a ten s přehledem proměnil 5:2! A protože se již neujaly střely Airapetiana,Kdolského a ani Mareše s Barákem,skóre se již nezměnilo.