01.04.2008
Branky: 60. 0-1 T.Wágner, 84. 1-1 Pařízek, 93. 2-1 Škornička
Žluté karty: Hadraba
Rozhodčí: Kocourek - Tereba, Buřil
Bohemians: Židlický - Baubín (74.Škornička), Pařízek, Ptáček, Engelmann - Pivarník (70.Ferko), Gröbl, Jakobovský, Paluka - Nešpor, Fadrný
Příbram: Hadraba - Doležal, Šorna, Gazda, Sklenář - Rom (53.Kacafírek), Suchan (46.Kunc), Mojdl, Mišun - Vnouček, T.Wágner (86.Pazderník)

Pavel Nováček

Na Bohemce jsme byli k bodům hodně blízko, ale nezvládli jsme posledních deset minut.
Další utkání v řadě, které se dalo nazvat existenčním. Hrálo se na malém hřišti na Zličíně a foukal tam hodně silný vítr, který nepříznivě ovlivňoval hru. První poločas jsme hráli po větru a tuto výhodu jsme bohužel nevyužili. Získali jsme pouze několik rohů, ale v poli jsme byli neškodní a nevytvořili si žádnou šanci. To samé se dá říci o domácích. Obraz hry se dlouho neměnil ani druhou půli. Tentokráte hráli po větru domácí, ale se stejným efektem, jako my. V 60.minutě nám vyšla výborná akce vedená Kacafírkem, kterou proměnil T.Wágner. Místo, aby nás vedoucí branka uklidila, zůstali jsme moc pasivní. Jenom jsme bránili a bohužel neubránili. V ne příliš pohledném zápase nám ale chybělo k bodům málo. Domácí vyrovnali v 84. minutě z akce, která na oko byla pohledná, ale z naší strany takticky nezvládnutá. Nedostoupený hráč Bohemians si v pohodě na velkém vápně "zamíchal" se třemi našimi nedůrazně bránícími hráči a technickou střelou k tyči vyrovnal. Vše vyvrcholilo v 93.minutě, kdy volný Gazda nezvládl jednoduchý odkop, byl z toho aut a z dlouhého autu do vápna domácí hlavou téměř z nulového úhlu dali vítěznou branku. Tentokráte jsme byli k hodně blízko dokonce ke všem bodům. Družstvo Bohemians nemá tým o nic kvalitnější, než my. Body jsme jim na talíř položili sami koncovkou, ve které jsme se "báli" získat body.
pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno
01. 05. 2024
??? Fanzóna už tento pátek - 3.května - Open / otviračka v 15:30 #fk #fkpribram #fanzona