22.05.2014
Juniorská liga, 41. kolo
Příbram vs. Varnsdorf
Branky: 23. Aziz, 66. Krameš, 68. Danoski, 86. Bolina - 11. Breda, 57. Jakubov
Příbram: Krček - Kdolský (46. Macháček), Kvída, Divíšek, Šindelář (80. Junek) - Krameš, Šípek - Danoski (80. Bolina), Aziz, Ndiaye (85. Ježdík) - Řezáč
Varnsdorf: Kotěra - Kadlec (80. Surmaj), Matějka, Vokoun (46. Miskovič), Nový - Macháč (46. Mejdr), Hašek (46. Sulovský), Breda, Vondra (70. Kitanovič) - Nečas, Jakubov
Lepší vstup do zápasu měla Sparta, lépe se pohybovala, kombinovala. V tomto úseku nás podržel brankář Krček, který včasnými výběhy zmařil šance Nečasovi a Jakubovovi. Na krásnou střelu Bredy však již neměl šanci dosáhnout 0:1! I nadále byla Sparta nebezpečnější, ale hru jsme začali vyrovnávat a lépe se srovnávat do systému hry. Výsledkem byla branka, kdy Aziz důsledně a důrazně napadal stopera hostů, dostal se do sóla, které s přehledem proměnil 1:1! V další velké šanci se po přihrávce Krameše ocitl Danoski, ale jeho střela z vyložené pozice minula branku jen o centimetry. V závěru ještě hostující Matějka přehlavičkoval branku z nadějné pozice. I v druhém poločase pokračoval rychlý a důrazný fotbal, v první šanci se ocitl Jakubov, kterého skvěle vychytal Krček. Na druhé straně se blýskl i brankář Kotěra, který vyškrábl skvěle kopnutý trestný kop Azize do šibenice, na tyč. Do vedení Spartu poslal Jakubov, který se nejlépe zorientoval ve vápně a špičkou umístil míč ze vzduchu do branky 1:2! Od této doby už ale hosté začali vyklízet hřiště a my jsme toho využili k otočení skóre. Nejdříve se hlavou trefil po rohovém kopu Danoskiho Krameš 2:2! O dvě minuty později krásně vysunul Aziz Danoskiho, který dobře trefenou střelou nedal Kotěrovi šanci 3:2! Ve zbytku zápasu jsme dobrou celoplošnou hrou a spolehlivě fungující obranou kontrolovali hru a Spartu již do ničeho nepustili. Naopak ještě Bolina, po přesném dlouhém pasu Kvídy, precizní technickou střelou po sólu vítězství ještě navýšil na 4:2!