28.02.2014
Zlín vs. Příbram
Branky: 86. Koller
Žluté karty: Michálek, Chuchma
Zlín: Švec - Pavlíček, Polomík (46. Chuchma), Malenovský, Bačo, Mlčák (76. Heger), Blanař, Chwaszcz, Koller, Masař, Vašulka
Příbram: Kočí - Rys, Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Hlinka, Januška, Suchan, Junek (64. Červeňák) - Djedovič (85. Špinar)

Smolná prohra

Pavel Tobiáš

První jarní venkovní utkání skončilo smolně prohrou 0:1.
Naši dorostenci zamířili ke svému dalšímu mistrovskému zápasu do Zlína. Od začátku zápasu jsme ovládali hru, drželi více balon na kopačkách a dostávali se do brankových příležitostí. Ve 14. minutě šel sám na branku Djedovič. V 66. minutě přehazoval Červeňák nejen brankáře, ale bohužel i branku. V 73. minutě se dostal do šance Rys. Bohužel se nám branku vstřelit nepodařilo. Zlín vstřelil gól v 86. minutě, kdy domácí hráč tečoval střelu z pokutového území do protipohybu brankáře.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019