16.03.2014
Branky: Buchvaldek - Kvída, Suchan, Sandr, Červeňák
Žluté karty: Neuer, Kalvach, Buchvaldek - Holý
Rozhodčí: Ochotnický - Nádvorník, Svoboda
Olomouc: Neuer - Kotouč, Řehák, Jemelka, Kalvach, Banovec (46. Weinlich), Vichta, Fišer (80. Stanečka), Yunis (19. Žák), Buchvaldek, Bzirský
Příbram: Kočí - Rys, Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Červeňák (90. Mráz), Hlinka, Suchan, Junek (89. Novák) - Djedovič (46. Sandr)

Cenné vítězství z půdy Olomouce

Pavel Tobiáš

Těžký zápas s výborným koncem jsme sehráli na půdě druhého týmu Olomouce.
V prvním poločase byli domácí lepší v držení míče i kombinaci. Do gólových šancí se ale žádný tým nedostával. Ve 24. minutě pronikl domácí útočník nedůraznou obranou a byl faulován. Olomouc se z pokutového kopu ujala vedení 1:0. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a naši dorostenci začali pozvolna vystrkovat růžky. Po změně stran se utkání stalo jednoznačnou partií naší devatenáctky. Výrazně jsme přidali v pohybu, důrazu, ale hlavně v kombinaci, kterou jsme se dostávali do brankových příležitostí. První měl již v úvodu poločasu Suchan, ale neproměnil. Poté se v pokutovém území prosadil výborný Tregler a připravil gól do prázdné branky Kvídovi - 1:1. Tlak našeho dorostu pokračoval a vzápětí domácí obránce zahrál rukou v pokutovém území a Suchan pokutový kop proměnil - 1:2. Poté domácí otevřeli hru a naši dorostenci se dostávali do výborných brejkových situací. Ze dvou takových zvýšili skóre brankami Sandra a Červeňáka až na 4:1. Pro Olomouc to znamenalo první domácí prohru a navíc výrazným rozdílem, pro náš dorost potvrzení velmi dobré sportovní formy a povzbuzení do další práce. Byl to hodně vydařený zápas.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019