Branky: Suchan, Januška, Štědroňský - Ožvolda
Příbram: Kočí - Rys, Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Červeňák (46. Januška), Suchan, Hlinka (82. Novák), Junek (87. Mráz) - Sandr (Štědroňský)
Ostrava: Chmiel - Karčmář, Plesník, Švehlík, Szotkowski, Tomšů (58. Neumann), Marek (58. Matěj), Ožvolda (52. Ciesarik), Grote, Strakoš, Špavelko

Příbram potvrdila dobrou formu

Pavel Tobiáš

V krásném slunečném počasí jsme zaslouženě vyhráli.
V prvním poločase byla Ostrava lepším týmem a zaslouženě se ujala vedení, když se nedůrazný Červeňák nechal obejít a Ožvolda křižnou ranou nedal Kočímu šanci - 0:1. Hned z rozehrávky našel Hlinka Suchana a ten vyrovnal na 1:1. Na konci poločasu ještě neproměnil Suchan pokutový kop. V druhém poločase převzali domácí veškerou iniciativu. Zaslouženě se dostali do vedení, když v 53. minutě našel Junek osamoceného Janušku a ten nedal ostravskému brankáři šanci 2:1. V 77. minutě po hezké kombinaci Januška - Junek se míč dostal k osamocenému Štědroňskému, který křižnou střelou zvýšil na 3:1. Po zbytek utkání domácí kontrolovali hru a zaslouženě vyhráli.