26.04.2014
Příbram vs. Opava
Branky: Junek
Rozhodčí: Zeman - Kubr, Paukner
Příbram: Kočí - Chytka, Tregler, Holý, Břížďala (69. Hušek) - Ježdík - Sandr (62. Bolina), Šrain (82. Mráz), Hlinka, Junek - Štědronský
Opava: Godula - Zagol M., Macíček, Pavlíček, Rubý - Machuča (75. Mezera), Rolný, Wicker (77. Vicherek), Janetzký - Zagol P. (46. Maléř), Lavrovič (86. Kubalák)

Příbram nakonec Opavu zlomila

Pavel Tobiáš

Utrápené, ale zasloužené vítězství příbramských dorostenců.
K dalšímu domácímu utkání nastoupili naši dorostenci ve značně pozměněné sestavě. Pro reprezentační povinnosti chyběli Januška, Kvída, Suchan a kvůli zranění Rys, Červeňák a Novák. Změněná sestava se v prvním poločase na hřišti hledala a to hostující Opavě vyhovovalo. Opava přijela do Příbrami s taktikou jen bránit a snažit se hru rozkouskovat, což naznačuje tomu, že měli jen jednu střelu na bránu a třicet faulů. Po důrazné promluvě trenérů o poločase v kabině trenérů se naše hra hodně zlepšila a byla otázka času a trpělivosti, kdy vstřelíme branku. To se podařilo v 65. minutě, kdy dobře hrající Ježdík vybojoval balón a nahrál Junkovi, který si všiml špatně postaveného brankáře a z třiceti metrů ho přehodil - 1:0. Do konce utkání naši dorostenci hru kontrolovali a mohli si po zápase vítězně zakřičet.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.