26.04.2014
Opava
Branky: Junek
Rozhodčí: Zeman - Kubr, Paukner
Příbram: Kočí - Chytka, Tregler, Holý, Břížďala (69. Hušek) - Ježdík - Sandr (62. Bolina), Šrain (82. Mráz), Hlinka, Junek - Štědronský
Opava: Godula - Zagol M., Macíček, Pavlíček, Rubý - Machuča (75. Mezera), Rolný, Wicker (77. Vicherek), Janetzký - Zagol P. (46. Maléř), Lavrovič (86. Kubalák)

Příbram nakonec Opavu zlomila

Pavel Tobiáš

Utrápené, ale zasloužené vítězství příbramských dorostenců.
K dalšímu domácímu utkání nastoupili naši dorostenci ve značně pozměněné sestavě. Pro reprezentační povinnosti chyběli Januška, Kvída, Suchan a kvůli zranění Rys, Červeňák a Novák. Změněná sestava se v prvním poločase na hřišti hledala a to hostující Opavě vyhovovalo. Opava přijela do Příbrami s taktikou jen bránit a snažit se hru rozkouskovat, což naznačuje tomu, že měli jen jednu střelu na bránu a třicet faulů. Po důrazné promluvě trenérů o poločase v kabině trenérů se naše hra hodně zlepšila a byla otázka času a trpělivosti, kdy vstřelíme branku. To se podařilo v 65. minutě, kdy dobře hrající Ježdík vybojoval balón a nahrál Junkovi, který si všiml špatně postaveného brankáře a z třiceti metrů ho přehodil - 1:0. Do konce utkání naši dorostenci hru kontrolovali a mohli si po zápase vítězně zakřičet.
neděle 21.4.2019
FC Viktoria Plzeň
06. 04. 2019
Matoušek: Neproměněné šance beru na sebe