09.05.2014
Branky: Suchan, Kvída
Žluté karty: Kvída - Semanko, Suchý, Vaďura
Rozhodčí: Vnuk - Doubrava, Vácha
Příbram: Kočí - Břížďala, Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Hlinka (67. Novák), Januška (88. Bouček), Suchan, Junek - Sandr (78. Hušek)
Slovácko: Semanko - Martinka, Suchý, Křivánek, Vinkler (90. Mareš), Flasar, Machalík, Martiš (71. Vaďura), Rusňák, Hynčica (89. Jergl), Síleš

Výhra v samém závěru utkání

Pavel Tobiáš

V dnešním domácím zápase jsme přivítali hráče Slovácka, kteří za celé utkání vystřelili jednou na bránu.
První poločas měli domácí hráči mnoho příležitostí, které bohužel nedokázali proměnit. Druhý poločas šlo Slovácko ve 48. minutě do vedení po chybě v prostředku hřiště a z následné střely k tyči z velkého vápna. Domácí hráči hráli patnáct minut zaskočeně s řadou nepřesností. Potom převzali iniciativu, což korunovali vyrovnávacím gólem z trestného kopu Suchana. Domácí se dostali do vedení v 92. minutě, kdy po nákopu Ježdíka minul hostující hráč balon a osamocený Kvída nekompromisně prostřelil gólmana - 2:1.
sobota 26.10.2019
FC FASTAV Zlín
19. 10. 2019
TISKOVKA: Roman Nádvorník hovoří o duelu na Slavii