Branky: Laňka - Junek 2, Břížďala, Tregler
Žluté karty: Bílek, Kodeš, Laňka, Tesařík - Ježdík
Teplice: Míka - Procházka, Horvát, Kodeš, Chládek (57. Tesařík) - Bílek (85. Vokoun) - Flégl, Výborný (82. Koubek), Laňka, Kalivoda - Růžička (68. Janošík)
Příbram: Kočí - Břížďala (88. Chytka), Tregler, Holý, Kvída - Ježdík - Hlinka (73. Bouček), Januška, Suchan, Junek (87. Hušek) - Štědronský (81. Sandr)

Z Teplic veze Příbram tři body

Pavel Tobiáš

Zasloužené vítězství příbramských dorostenců.
Naše devatenáctka zavítala na půdu Teplic, které doma na jaře ještě neprohrály. V prvním poločase byl viděn ofenzivní fotbal z obou stran. Bylo viděno spousty příležitostí. Skóre zápasu otevřel krásnou střelou domácí Laňka ve 27. minutě - 1:0. Příbramští srovnali stav ve 40. minutě, kdy po faulu na Hlinku proměnil trestný kop Junek - 1:1. Ve druhém poločase docházely domácím hráčům síly, což našim hráčům vyhovovalo a trpělivostí otočili utkání. V 68. minutě rozehrál Junek rohový kop a Břížďala se trefil hlavou - 1:2. V 80. minutě vybojoval Tregler balon a po samostatné akci z 30. metrů nedal domácímu gólmanovi šanci - 1:3. V 86. minutě rozehrál Suchan rohový kop, domácí odhlavičkovali na velké vápno a Junek z voleje nedal domácímu gólmanovi šanci - 1:4.