Bohemians: Dařina (62. Dočekal) - Blecha, Brak, Hořák, Vacík, Grohmann (60. Trčka), Bláha (47. Kučera), Tomič, Kostka (58. Věchtík), Fotr (60. Trčka), Kalaš
Příbram: Kočí - Červeňák, Ježdík, Holý, Břížďala - Šrain - Hlinka, Januška, Suchan (85. Novák), Junek (89. Mráz) - Štědronský (80. Sandr)

Příbram natahuje vítěznou sérii

Pavel Tobiáš

Příbramští dorostenci zavítali na půdu Bohemians 1905.
Od začátku utkání byl viděn velmi kvalitní fotbal z obou stran. Ve 22. minutě po faulu na Hlinku otevřel z trestného kopu skóre Junek - 0:1. Bohužel ve 30. minutě po chybě Břížďaly domácí vyrovnali - 1:1. Do konce poločasu měla Příbram dvě ložené situace, ty však zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase byl viděn stejný ofenzivní fotbal z obou stran. Domácí hráči své šance neproměnili, příbramští vstřelili ještě dvě branky. Ve 46. minutě vybojoval balon Suchan a našel naběhlého Junka, ten utekl a prudkou střelou zvýšil na 1:2. V 55. minutě brankář Kočí chytil střelu a dlouhým výkopem našel Štědronského, který pojistil výsledek na konečných 1:3.